Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

NOVINKA! Umíme vám doporučit správnou velikost oblečení a bot

  23. 08. 2017      Ze světa módy

I když je nakupování oblečení, obuvi a doplňků online v posledních letech velkým trendem, víme, že není úplně snadné trefit tu správnou velikost. A protože to víme už nějakou dobu, rozhodli jsme se s tím něco udělat. Co kdybychom vám řekli, že nyní už se při výběru velikosti oblečení nebo bot prostě nespletete? Věřte nevěřte, je to tak! Nově se totiž na našem eshopu můžete svěřit do rukou SizeID, což znamená, že se jednou změříte, své míry uložíte a už se nikdy nespletete. Velikost vám bude automaticky doporučována. 

SizeID

Zkrátka a dobře máme rádi projekty, co jsou tak trochu different, a proto jsme se rozhodli na našem eshopu projekt SizeID přivítat s otevřenou náručí. Představte si jedno tlačítko přímo na kartě produktu, které vám doporučí, jaká velikost je pro vás nejvíce vhodná. 

Postup je snadný, nejprve si vyberete ten nejkrásnější módní kousek a u výběru velikosti kliknete na tlačítko DOPORUČIT VELIKOST. Zobrazí se vám jednoduchá tabulka, do které během pár sekund zapíšete své míry a následně kliknete na tlačítko Potvrdit a doporučit velikost. Míry si můžete uložit a usnadnit si tak zadávání míry při vaší další návštěvě. 

sizeID

sizeid

Pokud si vytvoříte svůj vlastní účet, můžete zde přidat i své blízké, pro které rádi nakupujete. Zaregistrovat se můžete jednoduše přes váš Facebook účet ;) Tak klikněte na kartě produktu na www.different.cz na "DOPORUČIT VELIKOST" a už neriskujte a buďte different!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace