Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nové logo Desigual je otočené o 180 stupňů

  06. 08. 2019      Ze světa módy

Značka Desigual v Barceloně představila mnoho novinek a my jsme byli u toho. Tou největší je úplně nové logo, které je převrácené o 180 stupňů. Desigual tím ukazuje, že byl vždy 100% jiný. A teď to potvrzuje i svým logem.


Značka najala nového šéfa marketingu, kterým se stal Guillem Gallego. Tento chlapík s obřími zkušenostmi např. z firmy Nike se hned rozhodl vnést do celého fungování značky Desigual nový svěží vítr.

Desigual například smazal všechny svoje příspěvky na Instagramu, který sleduje skoro 1 milión lidí a začíná tak nová éra.

"Desigual je hravost a kreativita. Desigual znamená dívat se na život vždy z jiného úhlu pohledu. Víc riskovat a nebát se občas vystoupit mimo svou komfortní zónu. A co víc může tohle vše vyjádřit, než, že vezmeme naše logo a obrátíme ho úplně naruby." řekl k rebrandingu loga Gallego.

Zajímavou součástí představení nového loga bylo rozdání sluchátek všem přítomným obchodníkům z celého světa, kdy si všichni společně zaskákali a zatančili před centrálou značky na pláži v Barceloně. "To byl fakt silný zážitek vidět desítky lidí v šatech a oblecích, kteří zastupují značku Desigual v různých zemích světa od Ruska po Kanadu, jak společně se sluchátky na uších skáčí bosí v písku na pláži před centrálou." řekl Milan Polák, majitel e-shopu Different.cz.


Desigual má pocit, že vyrostl se svými zákazníky. Což je super, ale došlo tím k odtržení od mladé cílovky. A hlavně proto se rozhodl pro tyhle zásadní změny.
Desigual hned navázal nové spolupráce s mnoha zajímavými tvářemi módního světa. Nebo třeba se značkou Ecoalf, která vyrábí produkty třeba z plastů vytažených z moře. A také značka rozšířila množství doplňků, protože si uvědomuje, že kabelky Desigual jsou jedním z nejzásadnějších artiklů.

Přehlídka kolekce SS20 - Desigual

Na tak odvážný krok si netroufne každý, a tak už jen proto věříme, že si značka Desigual tímhle získá srdce mnoha nových fanoušků po celém světě.

Publikoval: Milan Polák

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace