Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nové balerínky Crocs, úžasné Culito a O bag - to jsou must have kousky jara 2018

  21. 03. 2018      Ze světa módy

Ptáte se, jaké módní kousky by ve vašem prosluněném šatníku chybět rozhodně neměly? My to víme, a také vám to rádi prozradíme, ale bacha! Dovolujeme si vás upozornit, že následující zjištění je velmi nebezpečné, hrozí totiž, že nebudete vědět, co si máte pořídit dříve. Ale i na to máme radu, pořiďte si postupně od každého něco a nebo klidně i všechno najednou. Máme pro vás tedy tipy na tři základní značky, které považujeme za naprosté must have, a to nejen letošní slunné sezóny!

Crocs

Americké boty, které nosíme jen na zahradu? Tak na to už dávno zapomeňte! Nejpohodlnější a krásnou kolekci nádherných balerínek sandálek CROCS PROSTĚ POTŘEBUJETE. Boty Crocs se stávají stále více oblíbené a není se čemu divit. Už to nejsou totiž jen dřeváky, ale i luxusní boty na klínku, žabky, pantofle nebo baleríny. A to v různých designech, které podléhají aktuálním módním trendům.

 

crocs

Culito from Spain


A pokud se nebojíte španělského temperamentubarev a originality, tak s prvními paprsky sluníčka OBLÉKNETE ŠATY CULITO FROM SPAIN. Jsou to šaty, ve kterých vás nikdo nepřehlédne, a to doslova. Značka je známá tím, že představuje atypické střihy s ještě více atypickými motivy. Šaty Culito by ve vašem šatníku chybět opravdu neměly. Letošní kolekce navíc podléhá aktuálním trendům. Jednotlivé kousky jsou vyrobené z velmi kvalitních materiálů a navíc se vám na ně bude každý ptát, protože s davem rozhodně nesplynete. 

 

culito from spain

O bag

Italská designovka ze silikonu, která se nosí tak skvěle, že návrat k "obyčejným" kabelkám už je pak velmi složitý! POŘIĎTE SI NOVOU O BAG a nebo svou ,,starou" oživte novými doplňky. To je totiž obrovská výhoda této značky. Jednotlivé komponenty můžete libovolně měnit podle nálady, stylu, outfitů a chuti. Tak s chutí do toho. 

O bag

Inspirovat se můžete také naším videem na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace