Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nová značka Doca na Different.cz

  07. 04. 2016      Ze světa módy

Uvědomujeme si rychlost žití v této moderní době a s ním přichází i moderní možnosti stylů v oblékání. Přesně tyto důležité prvky moderních žen si uvědomuje i řecká značka Doca a nakládá s nimi ve svých kouscích se stylem a smyslem pro dokonalost. Ano, naše nová značka Doca je úžasná, originální a s velkou dávkou stylu.

Na palubu lodi Different.cz se s jarem naloďuje i nová značka. Značka Doca pochází z Řecka a jejího stylu si nejde nevšimnout. Doca si uvědomuje důležitý fakt, že móda je hlavně o vášni, a tak přináší neuvěřitelnou škálu módních doplňků v cenově dostupné relaci. A my věříme, že si Doca styl zamilujete stejně rychle jako my.

Značka Doca si pohrává s mladistvou nerozvážností a zapojuje ji do svých módních doplňků tak, aby byl každý kousek stylový, elegantní, originální, ale zároveň také hravý. A nám přijde, že se to designérům této značky velice daří. Módní doplňky Doca jsou opravdu velmi svěží záležitostí, kterou ocení každá moderní žena.

kabelka Doca

Pokud sháníte kabelku, peněženku nebo jiný módní doplněk, který vám zároveň vyřeší každodenní outfit, který bude vždy vypadat skvěle, pak jste právě narazili na tu správnou značku, která tohle všechno umí zařídit mávnutím kouzelného proutku.

Na výběr máte z velkého množství stylových kabelek Doca, které vás nikdy neomrzí. Kabelky jsou velmi elegantní a zároveň si v detailech pohrávají s vaší fantazií. Na modelech kolekce jaro/léto 2016 najdete nejrůznější motivy květin krásně sladěných do barev, které lehce zkombinujete s vaším denním outfitem. Stejně tak i peněženky Doca si oblíbíte na první pohled. Nejen, že jsou krásně řešené a jejich vizuály vás omámí, ale také vás mile překvapí jejich praktičnost. Najdete v nich totiž hodně místa na karty i peníze, do některých modelů dokonce zapnete i mobil.

peněženka Doca

Další skvělou součástí značky Doca jsou jejich šperky. Nápadité náhrdelníky spolu s náušnicemi krásně ozdobí váš outfit a věřte, že s tak originálním kouskem zaujmete každého. Jedním z trendů posledních sezón jsou stoprocentně klobouky, které krásně podtrhnou ženskost a styl. I na to myslela řecká značka Doca, a tak navrhla krásnou kolekci klobouků všech stylů. Věříme, že i vy si jeden na svou hlavu vyberete.

Stylová a moderní značka Doca nás zkrátka uchvátila a je nám jasné, že v tom nezůstaneme sami. A co vy? Už jste se zamilovali? Pokud ne, tak pocit zamilovanosti čekejte za 3, 2, 1…

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace