Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nová značka! Blutsgeschwister

  27. 08. 2019      Ze světa módy

Na "differenťácké" palubě jsme přivítali značku, jejíž jméno sice uchu nelahodí, napovídá ale jasně odkud pochází a hlavně, jeho význam je tak trochu za srdce beroucí. V překladu totiž znamená "pokrevní sourozenci". A stejně jako sourozenecká láska, i tato značka v sobě ukrývá mystické kouzlo, jemuž nejde odolat. 

Blutsgeschwister 

Zrozená v sousedním Německu, v roce 2001, lpí na kvalitě, výraznosti a dostupnosti pro své zákazníky. Nepodléhá módním trendům, ale vytváří si své vlastní! Ojedinělé modely, od šatů, po trička, legíny a bundy, jsou z pečlivě vybíraných kvalitních materiálů a pyšní se certifikací Fair Wear Foundation, organizace podporující správné a spravedlivé pracovních podmínky v oděvních továrnách.

Symboly v logu značky Blutsgeschwister ukazují a dokazují lásku, s níž je tvořen každý model, víru v jedince a stálost a věrnost ve zdravý přístup k životu. Při výrobě vždy bere ohled na ekologii a nikdy nevyužívá zvířecí materiály. 

Blutsgeschwister

Ať už vyzkoušíte jakýkoliv střih, vždy vám padne jako ulitý, a materiál vás doslova pohladí po těle i po duši.

Zvolené barevné kombinace nebo vzory se mohou zdát až příliš okaté, ale věřte, že právě v tom je kouzlo Blutsgeschwister! Nikdy nezapadnete do davu, vždy budete nepřehlédnutelnou. Podkolekce jsou zpracovány vždy tak, abyste jednotlivé modely mohla kombinovat společně, nejen s jednoduššími kousky ze svého stávajícího šatníku a hlavě, mají svůj příběh, kterým vám mají vykouzlit úsměv na tváři. 

Oblékněte tedy nekonvenční šaty Blutsgeschwister, roztomilé sukně nebo funkční sotfshellové bundy/kabáty, rozhodně nezůstanete u jednoho kousku! 

Blutsgeschwister

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace