Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nová sportovní kolekce Desigual jen u nás na Different.cz!

  11. 03. 2014      Ze světa módy

Vítejte u zrodu nové sportovní kolekce Desigual pro ženy, kterou Vám exkluzivně přinášíme jako úplně první v České republice. Tato sportovní kolekce Desigual je vůbec největším překvapením letošního roku a je navržená pro ženy milující sport a barevnost a hravost značky Desigual. S touto kolekcí budete při jakémkoliv sportu zároveň stylová a to ženy přece chtějí ;)

Desigual Sport obuv www.DifferentFashion.cz Desigual Sport obuv www.DifferentFashion.cz

Kolekce byla navržena ve spolupráci s designéry a továrnami světových sportovních značek jako je např. Nike nebo Reebok a je vysoce kvalitní. Materály, které jsou v kolekci Desigual Sport použity jsou tím nejlepším, co současné technologie ve sportovním odvětví nabízí.

Desigual Sport si pohrál se všemi barvami a kousky jsou jak správně módně ,,ujeté'', tak i decentní, a proto si všechny ženy najdou své. Škála produktů je široká a ať už si vyberete bundu, triko, legíny, kraťasy, boty nebo tašku Desigual, budete k nepřehlédnutí.

Desigual sportovní boty Sneaker Dancer www.DifferentFashion.cz Desigual sportovní boty Sneaker Dancer www.Different.cz

Sportovní obuv Desigual je měkká vysoce kvalitní obuv z prodyšného materiálu v originálních pestrých barvách. Desigual vytvořil boty v několika hlavních typech. Vhodné jsou především na běh, tanec, různé typy cvičení a indoor aktivity.

Desigual rozdělil boty do 4 skupin podle druhu sportu. Obuv Speed Up je vyrobená speciálně pro běh. Pokud trávíte nejvíce času ve fitness centrech, pak oceníte obuv nesoucí název Full Gym. Pro milovnice tance jsou tu vyšší kotníkové boty s názvem Dancer a dalším typem je klasická vycházková obuv s názvem One Way, která je též neutrální a zvolená pro všechny druhy pohybu a sportu.

Desigual Sport www.DifferentFsahion.cz Desigual Sport www.Different.cz

Tak vybírejte tyto jedinečné sportovní kousky Desigual z nové kolekce a buďte i při sportu different ;) VSTUPTE DO KOLEKCE DESIGUAL SPORT

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace