Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

NOVÁ KOLEKCE ZNAČKY EMU AUSTRALIA FW18

  25. 10. 2018      Different TV CZ / SK

 EMU AUSTRALIA

Podzimnímu počasí zdá se již neutečeme. Listí padá. Sem tam zaprší a nám už zbývá posledních pár minut na podzimní až zimní přípravu. I z těchto důvodů je tady nový díl Different TV, kde jsme si pro Vás připravili kolekci bot EMU AUSTRALIA pro podzim/zimu 2018.

Již naše babičky říkávaly, že zima jde od nohou, tak ať jsou nohy pěkně v teple. Měli a mají dodnes pravdu. Pokud tedy nechceme hned na začátku podzimu chytnou nějaké nachlazení, je pro Vás nový díl ten pravý. Proč? Společně se Simčou a Nikol se podíváte na boty EMU, které jsou jako stvořené proto, aby byly Vaše nohy v suchu, ale především v teple a pohodlí.

Nová kolekce bot EMU se vyznačuje řadou novinek. Jednou z těch prvních je rozšíření barev u modelů Stinger na čokoládovou, fuchsiovou 
či tyrkysovou.
 Další novinka jsou modely, které vyráběny přímo v Austrálii. A jak to poznáte? To Vám zatím nebudeme prozrazovat, ale rozhodně 
to poznáte :) 

A jaké výhody mají boty EMU? 

  • Jsou pohodlné
  • Jsou odolné
  • Jsou mrazuvzdorné
  • Jsou měkké a lehké
  • Jsou z pravé ovčí kůže
  • A sami určitě najdete další výhody :)

Dnešní díl je plný nejen novinek, ale také informací právě o značce EMU. Proto jestli máte čtyři minutky Vaše nohy budou za chvilku v teple a pohodlí.

DÁMSKÉ BOTY EMU

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace