DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nová kolekce Desigual sport jaro/léto 2018 je tu!

  02. 02. 2018      Ze světa módy

Že mezi vaše novoroční předsevzetí patřilo i to, že v Novém roce začnete sportovat, nebo že budete sportovat více? Že je první měsíc za vámi a vy stále hledáte motivaci? Že byste už tedy měli opravdu začít? Ano měli, je totiž na čase a my pro vás jednu větší motivaci máme! Přišla totiž nová sportovní kolekce Desigual jaro/léto 2018, právě jsme ji na eshop naskladnili a je opravdu z čeho vybírat.

Desigual sport

Zatím do kategorie SPORT přibylo pár základních kousků, ale už teď se máte rozhodně co nosit. A jaká je podle nás vaše motivace? Tak první krok by měl být takový, že byste měli mít pořádné, kvalitní, slušivé a hlavně funkční oblečení. To je základní krok k úspěchu. A to vám splníme, u nás se totiž hodíte do ,,sportovního gala" a to tak, že na vás ostatní budou moci oči nechat a vy se za sportováním budete dokonce i těšit. 

A teď pár informací k samotně nové kolekci. Nová kolekce Desigual sport pro jaro a léto 2018 má pět základních designů. Jsou to Atlantis, Tropic, Essentials, Luminescent a Exorbidance. Nebojte nemluvíme řečí jiného kmene. Jsou to názvy jednotlivých designů, jejichž kousky můžete libovolně kombinovat a vždy budete vypadat skvěle. 

Vybírat můžete opravdu z velkého množství střihů, materiálů i doplňků. Každý design obsahuje jak topy, trička, legíny, tepláky, mikiny a bundy, tak i tenisky, sportovní boty, batohy nebo tašky. Je toho mnohem více, ale toto je takový základ. Pokud se sportem letos teprve začínáte a vaše postava zrovna neodpovídá postavě Naomi Campbell, neklesejte na mysli. Vybrat si můžete z mnoha střihů, které vám bezesporu budou slušet. Kousky z této kolekce si mohou dovolit všechny ženy bez rozdílu věku i bez ohledu na vzhled. 

A co víc, pokud budete mít chuť na divoké vzory, máte je mít. Budete-li mít chuť na jednoduché, jednobarevné a méně nápadné kousky, máte je mít. A propos nikde není řečeno, že jednotlivé designy nemůžete napříč kombinovat. Ba naopak, sami jsme si to ověřili. Třeba sportovní legíny Atlantis perfektně ladí k tílku Essentials. Zkrátka a dobře, a to už jistě víte, u značky Desigual se fantazii meze nekladou. Důležité jen je se dobře cítit. A to je podle nás klíč k dosažení svých nastavených cílů. 

Desigual sport

Desigual sport

Desigual sport

Desigual sport

 Nechaly jste se inspirovat? Tak si pojďme společně zameditovat ;)

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace