DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nová kolekce Desigual podzim/zima 2017

  05. 07. 2017      Ze světa módy

Léto je tady a co se v módním světem s létem pojí, jsou nové kolekce jednotlivých značek na nadcházející sezónu. A protože v Čechách může být zima i v létě, jsme rádi, že už nyní se u nás můžete zahřát novou kolekcí značky Desigual pro podzim a zimu 2017. 

Novou kolekcí Desigual skládá poklonu všem nezávislým ženám, které se nebojí jít si za svým, jsou svobodné a originální. Nebojí se jít proti proudu a oblékají se tak, jak se cítí. Proto je tato kolekce inspirována několika módními proudy - od punkové rockové Anglie, po 80. americká léta. Od módy po taneční hudbu, od americké rockové scény po moderní španělskou vlnu

Desigual

Tímto způsobem se pánská móda kombinuje s dámskou. Glamour se potkává s neformálním oblečením a sportovní kousky s punkem v kombinaci nečekané krásy. Dědictví španělské kultury se pak znovu projevuje ve vyšívaných džínách, sukních v kolážovém stylu, květinových mini sukních, malých bundičkách a super štíhlých rockových kalhotách. Nechápejte tento absolutně nadčasový styl jako vzpouru, nýbrž jako luxus toho, že si můžete dovolit být sami sebou. 

šaty Desigual

I v zimě můžete být Boho, protože Boho styl je styl, který nikdy nevyjde z módy. S tímto trendem vyšel Desigual už v kolekci předchozí a měl obrovský úspěch, proto se Desigual rozhodl s Boho pokračovat i v této kolekci. 

Nová kolekce nepředstavuje však jen bláznivé kousky, ale i ty umírněné. Takže si zde vybere naprosto každý bez rozdílu věku a postavení. A co nás v této kolekci nadchlo, jsou mimo jiné kabelky a doplňky, které nepostrádají dokonalý design a nabývají na hodnotě svou praktickou funkcí.

oboustranná kabelka Desigual

Představte si kabelku, jejíž barvu, tvar a velikost si můžete libovolně upravovat. Představte si, že si pořídíte 1 kabelku a získáte kabelky 2, 3 nebo 4. Taková kabelka vás snad ani nemůže přestat bavit. A teď si už přestaňte představovat a přesvědčte se na vlastní kůži. 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace