-20 % na GAP s kódem EXTRA20 Končí za 84 hodin 43 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

NOVÁ KOLEKCE DESIGUAL JARO/LÉTO 2020

  23. 03. 2020      Different TV CZ / SK

 

Novinky Desigual jsou tu stále pro vás! Úžasné modely plné barevným motivů, kterými rozzáříte městské ulice. Co všechno si pro nás Desigual připravil pro novou kolekci jaro/léto 2020 se dozvíte v dnešním videu. Pojďme do toho, půl je hotovo!

Tou největší novinkou je, že značka obrátila o 180º! Nebojte, nejde o žádnou výrobní změnu. Desigual pro nás bude i nadále vyrábět nádherné módní kousky. Změnilo se nám ale logo a to je ta největší viditelná změna.

Nové logo vypadá takto - .lɒυϱiƨǝꓷ. 

Tímto krokem nám značka Desigual chce ukázat, že je opravdu Desigual. Že se nebojí velkých změn. Že je občas dobré vystoupit ze své komfortní zóny a udělat něco, co bude šokovat. Ukázat světu, že tato značka je stále originální, hravá a přináší do světa radost! A musíme uznat, že tohle se jim rozhodně povedlo!

Letošní kolekce touto novinkou nekončí. Desigual má pro vás obrovský výběr šatů, kabelek, batohů, topů, triček ..... Je toho opravdu spoustu a tak jsme poprosili naši stylistku Simonu, aby vám vybrala ty nejhezčí kousky a něco o nich řekla. Udělejte si pohodlí a na tři minutky se ponořte do světa barev a originálních motivů značky Desigual

Kdy jindy na chvilku vypnout, než teď. Udělejte si módní radost, protože radost je důležitá. S úsměvem a dobrou náladou jde všechno líp. To je zaručený recept. A víte vy co? Společně to zvládneme!

▶︎ NOVÁ KOLEKCE DESIGUAL


Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?