Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

NOVÁ KOLEKCE CULITO FROM SPAIN FW18

  18. 10. 2018      Different TV CZ / SK

CULITO FROM SPAIN

 

Dnes se podíváme na zoubek krásné značce, která k nám přiletěla až z daleka – CULITO FROM SPAIN. Tuto značku na našem e-shopu můžete pozorovat již dlouhou dobu. I přesto nás nepřestává udivovat a s každou novou kolekcí se nám udělá jiskra v očku a zamilujeme se na první pohled. Znovu a znovu…

Španělsko je krásným místem, kde se rodí opravdu zajímavé a barevné módní kousky. Právě proto je aktuální kolekce FW 2018 tak zajímavá, až jsme o ní natočili právě nový díl Different TV. My sice víme, že to krásné počasí za chvilku opadne. Ale i tak trochu doufáme, že se ještě nějakou dobu udrží.  Jenže Nikol napadla otázka: "A co když ne?" zeptala se. Simča ale s odpovědí neváhala ani chvilku a sáhla na krásný model šatů, které můžete nosit i v chladném počasí a když ani to... Můžete si vzít úžasně barevné šaty třeba na párty a okouzlit přátelé kolem sebe.

Nedávno jsme psali, ať si uděláte pohodu při svíčce a čaji. Dnes ne. Natáhněte nožky nahoru. Udělejte si Váš oblibený letní nápoj a pojďme společně zavzpomínat na úžasné léto.

DÁMSKÉ ŠATY CULITO FROM SPAIN

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace