Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nová kolekce bot Melissa na Different.cz

  13. 02. 2016      Ze světa módy

 

To, že plast vládne světu, už víme nějakou tu dobu. Od plastových kabelek Obag, které pohltily svět, přes kouzelné doplňky OPS!Objects, až po božské plastové boty Melissa. My v tuto chvíli můžeme říct, že jsme připraveni na jaro. Naskladnili jsme totiž obrovské množství z nové kolekce značky Melissa a jsme si stoprocentně jistí, že i vás jejich vůně a styl omámí.

Nejdříve něco málo o úžasném nápadu stvořit plastovou, voňavou dokonalost. Plastové boty Melissa jsou vyrobené z měkkého materiálu, který se jmenuje Melflex. Tento plast je revoluční hlavně svou měkkostí, a tak se dokonale přizpůsobí tvaru vaší nohy. Budete se tak s nimi cítit po celý den jako v bavlnce.

Další úžasnou věcí na botách Melissa je jejich vůně. Už při rozbalování krabice s novými Melisskami a nebo při příchodu do našeho obchodu vás omámí sladká vůně bot. Plast je napuštěný voňavou esencí, která nikdy nevyprchá. Voní po sladkých bonbónech, a tak budete za každý pár takových bot v botníku vděční, protože vůni ucítíte stále.

Nová kolekce nás ale zasáhla přímo do srdce. Všechny botičky dorazily k nám do skladu těsně před Valentýnem, a tak jsme si jisti, že to byl osud :) Jsme si jistí, že si z originálních barev a stylů balerínek, pantoflíčků, sandálků i tenisek vyberete ty nejkrásnější.

Jednou z novinek, která nás úplně omámila, je barokní kolekce. Sandále i balerínky v barokním zdobení máme na skladě v několika barvách a věřte, že u nich vás neomámí jen vůně. Jsou totiž nadpozemsky božské svými vystouplými motivy, které jako celek působí nadmíru luxusně.

balerýnky Melissa

Nechybí ani klasické balerínky. Víme, že takové se přes jaro a léto nosí nejlépe, a tak máte na výběr hned z několika druhů. Můžete vybírat balerínky s decentní, malou mašlí na špičce, nebo naopak s nápaditou a velkou mašlí se zlatým zdobením. Máte na výběr i balerínky s drobnými květy, otevřenou či zavřenou špičkou a nebo velmi oblíbené proděravěné po celé šířce boty.

Všechny tyto styly jsou k dostání v několika různých barevných variantách, a tak se nemusíte bát, že je nedokážete sladit se svou kabelkou :)

boty Melissa

Velmi nás překvapily i plastové tenisky Melissa, protože takový originální kousek jen tak nikde nevidíte. Tyto plastové boty jsou bez paty, tu totiž místo plastu nahradil jemný materiál připomínající neopren. K dostání opět v několika různých barvách.

tenisky Melissa

Nezapomínáme ani na naše a vaše malé lásky, a tak spolu s dámskou obuví dorazila i ta dětská. Sladké, voňavé a roztomilé. Přesně takové jsou plastové, dětské botičky. No, je na čase, aby jste se přesvědčili sami :) Melissky jsou totiž v tuto chvíli připravené na Different.cz. Hezkou different zábavu vám přeje Different tým.

 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace