DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nová dámská kolekce Desigual je tu!

  27. 01. 2015      Ze světa módy

S novým rokem přichází i nová dámská kolekce jaro/léto 2015. Ta k nám jako každý rok doputovala až ze španělské Barcelony a už nyní je k dostání na www.Different.cz a je opravdu z čeho vybírat! Kolekce nese název "Say something nice" a je plná svěžích barev a doplněná, stejně jako minulá kolekce Desigual, limitovanou edicí Christiana Lacroixe.

Desigual triko Fonsec Desigual triko Fonsec

Věci z této kolekce jsou velmi originální a přijdou si u ní na své hlavně milovnice zajímavé módy. Nějaký ten kousek by Vám v šatníku rozhodně neměl chybět!

Desigual kabát Asha Desigual kabát Asha

Část kolekce je tvořena podkolekcí inspirovanou slavným barcelónským architektem Gaudím. Ten se nezapomenutelně zapsal do dějin Barcelony svými skvostnými stavbami a proto je ikonou celého Španělska, stejně jako značka oblečení Desigual. V kolekci jaro/léto 2015 opět najdete zajímavé sety složené ze svršku, kabelky Desigual, šátku, peněženky a dalších doplňků. Můžete tak kousky Desigual ladit k sobě a oslnit tak okolí ještě více než normálně ;)

Desigual kabelka Charlote Tsukiflo Desigual zajímavá kabelka Charlote Tsukiflo

Na dalších více než 100 designů se ještě můžete těšit. Ale první velká část už je v našich skladech. Tak vybírejte na Different.cz, ať si osvěžíte šatník a budete i v létě s námi Different!

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace