Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní Poradna

Nosí pánové pod košilí v obleku nátělník?  

  08. 01. 2018      Jak se obléknout

Dobrý den, 

chtěla bych se zeptat, zda nosí pánové pod košilí v obleku nátělník?

 


Eva Altmannová

Odpověď

Milá Evo, 

to je velmi individuální. Záleží na tom, jaké je počasí a co je pánům pohodlné, co jim nejvíce vyhovuje. Celkem obvykle muži nosí pod košilí tričko, je to však vhodné pro neformální outfit s rozepnutou košilí. Pod košili v obleku se nosí nátělníky nebo trička vyrobená ze speciálních materiálů, která sedí přesně na tělo a nevytváří pod košilí zbytečné překlady.

Co se týče Vaší otázky, tak můžeme říci ANO muži nosí pod košili v obleku nátělník i tričko. Ale obecně se tito muži dělí na dva tábory. Jedni si nemohou trička a nátělníky vynachválit, druhým při pomyšlení na další vrstvu naskakuje husí kůže. 

My to vidíme asi takto. Spodní prádlo (včetně trička nebo tílka) bylo původně navrženo k tomu, aby se člověk co nejméně zašpinil. Krom toho také spodní prádlo člověka chránilo před nepříjemnými, kousavými materiály. Tílko nebo tričko pod košilí v zimních měsících zahřeje, chrání košili před potem a skvrn od deodorantu, a také zabrání chloupkům na hrudi, aby se dostaly skrz košili. Čili jednoznačnou odpověď Vám asi úplně nedáme, možná bychom Vám poradili, abyste si udělala osobní průzkum a mužů kolem sebe se zeptala. 

Hezký den, Nikol z www.different.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace