Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nezapomeňte na Mezinárodní Den Žen

  04. 03. 2020      Ze světa módy

8. března je už v neděli a mnoho zemí světa si opět připomene sílu žen, které bojovaly za rovnoprávnost, volební práva, odstranění diskriminace a spravedlnost. Ano, MDŽ není lecjakým přežitkem socialismu, ale smysluplným svátkem, na který bychom neměli zapomínat. 

Dříve byl symbolem tohoto svátku rudý karafiát. Dnes už se ale daruje spíše z recese... Zvolte letos místo květiny módní dárek, ten na rozdíl od kytky nezvadne a bude vámi obdarovanou ženu těšit mnohem delší dobu. Mrkněte, kterými dárky můžete květiny nahradit?  

Svíčky provoní domov stejně krásně jako květiny

Snad každá žena má svíčky ráda. Provoní interiér na dlouhé hodiny a je i hezkou dekorací. Můžete jí darovat mamince, babičce, tetě nebo kamarádce. Značky Yankee Candle a WoodWick, které zaujmou nejen svým aroma, ale i praskajícím dřevěným knotem, navíc pro každý měsíc určují dvě vůně, hodící se k danému období. A ty získáte za zvýhodněnou cenu. Takže takovým dárkem potěšíte své drahé ženy i svou peněženku. 

svíčky Yankee Candle

Místo květin, květinové šaty

A je to tady! Jarní kolekce šatů, nad nimiž by srdce vaší partnerky zaplesalo. Chcete přece, aby jí to slušelo, ne? Tak dejte na náš tip a darujte ji k MDŽ šmrncovní šaty Desigual s květinovými vzory, ve kterých i ona rozkvete. 

Jsou ale ženy, které si na šaty nepotrpí, a ani ty by neměly přijít zkrátka, skvělým tipem mohou být třeba trička a topy z jarní kolekce, které se hodí do každého dne, ke kalhotám i sukním, a dámy si je tedy opravdu užijí, ať bude jakékoliv počasí. 

dámské jarní šaty

Omotat si...

...ženu kolem prstu, šátek kolem krku. Šátkem nikdy nic nezkazíte, je super tipem na dárek nejen k MDŽ. Nosit se dá po celý rok, v zimě zahřeje, v létě oživí plavky jako pareo a v ostatní dny dodá šmrnc každému outfitu. Pro milovnice pestrých barev, které nechtějí zapadat do davu se hodí šátky Desigual, pro romantické duše jemné šátky Moodo a k elegantním dámám luxusní Guess. 

Stylové dámské šátky

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace