Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nejstylovější doplňky do koupelny pro rok 2015?

  18. 12. 2014      Ze světa módy

Koupelna. Místo, kde se mají lidé cítit dobře. Jste tam ráno, večer, v průběhu dne nespočetněkrát. Čistíte si tam zuby, koupete se, sprchujete se, myjete si ruce, líčíte se a vlastně tam toho děláte docela dost, že? A právě proto by měla vaše očistná místnost vypadat vážně dobře. Trávíte v ní spoustu času, a kdo by chtěl být v místnosti, kde se necítí skvěle, nemá tam pěkné věci a celé to tak jako není ono? Já určitě ne.

Na Differentu můžete najít úžasnou sekci bytových doplňků, kde jsou například nádherné župánky, ručníky, kosmetické taštičky, dekorace a podobně.

Začneme například se župánky. Kdo by si nechtěl zachovat ty krásné okamžiky ve voňavé a horké vaně? Jen ty vám zachová příjemný a hřejivý materiál župánku Desigual, který nejen dodává koupeli ty krásné chvilky i po ní, ale i nádherně vypadá.

Župan Desigual Župan Desigual

Dále tu máme ručníky Desigual. Těch je na skladě celá řada. Různé barvy, tvary, prostě krása. Kdo by si chtěl utírat ruce, obličej nebo jiné části těla do fádního ručníku, když může mít tento krásný a veselý, který všichni pochválí a někteří budou dokonce i závidět.

Ručník Desigual Ručník Desigual

Ručník Desigual Ručník Desigual

Ručník Desigual barevný Ručník Desigual barevný

Ručník Desigual barevný Ručník Desigual barevný

Všude po koupelně se vám válí šminky? Chcete si je vzít s sebou do kabelky, ale vaše taštička je stará a nudná? Máme pro vás řešení. Kosmetické taštičky na Different.cz jsou z kvalitních materiálů. Vejde se vám do nich vše, co potřebujete a hlavně se za ně nemusíte stydět, pokud je vyndáte například v restauraci při chvilce na přepudrování nosíku.

Prohlédněte si kosmetické taštičky a rozmyslete, zda by si vaše koupelna nezasloužila trochu čerstvého vánku.

Zajímavá kosmetická taštička Zajímavá kosmetická taštička

Desigual kosmetická taštička Desigual kosmetická taštička

Desigual kosmetická taštička Desigual kosmetická taštička

Disaster Designs- kosmetická taštička Disaster Designs- kosmetická taštička

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace