Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nejkrásnější podzimní kousky

  12. 10. 2020      Ze světa módy

Zažíváme jeden z nejbarevnějších podzimů...

Příroda si opět v posledních dnech začala hrát a dokázala obarvit celu naši krásnou zemi. Dokázala opět vykouzlit nádhernou podzimní atmosféru... Taky to tak vnímáte? Cítíte tu podzimní vůni, která má rozhodně něco do sebe?

Jako spousty věcí podzim můžete a nemusíte mít rádi. U nás v Differentu patříme do prvního týmu - máme rádi. Dokonce bych se nebál říct, že ho obdivujeme a necháváme se jím inspirovat. Například tou velkou škálou barev, které jsou vždy kolem nás. Proto jsme se rozhodli pro letošní podzim vybrat ty nejpovedenější, podzimní kousky, s kterými nám pomůžete rozzářit módní ulice a přinést tak radost do těchto dnů.

PODZIMNIBANNERpsd

Nejzásadnějším módním kouskem následujících dní bude rozhodně teplá bunda či elegantní kabátek. Rozhodně neuděláte chybu, když se podíváte na kabáty Desigual, Ichi a nebo Trendyol... Je to až neuvěřitelné, jakou práci si jednotlivé značky daly, aby dosáhly opravdu pravých podzimních barev.

Podzim je známý tím, že je deštivý, chladný... Kromě bundy a kabátů, které odložíme zase až za dlouho dobu jsme si pro Vás přichystali elegantní ponča značky Simpo. Jsou ručně šité a jsou vyráběny tady u nás, v krásné České republice.

Nezapomeňte také na doplňky jakou jsou šály, šatky, rukavice ale i zimní čepice. Těch máme opravdu velkou zásobu, takže se nechte inspirovat. Mrkněte na nové módní, podzimní kousky, na které nyní můžete využít SLEVU 15 % S KÓDEM ZASILKOVNA. A protože Vás máme opravdu rádi a baví nás dělat ostatním a především Vám radost, připravili jsme si dopravu zdarma se Zásilkovnou, která balíček doručí na více jak 4 000 výdejních míst. Rychle a bezpečně.

Usmívejte se, protože to je v dnešní době třeba a nezapomínejte... Bude dobře!

cz

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace