Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nebuďte za domácí ,,puťku" oslňte doma s dokonalým outfitem

  23. 04. 2016      Ze světa módy

Také máte někdy pocit, že když jste doma, jste naprosto nepřitažlivé? Nemáte na sobě žádný make-up, vlasy máte ledabyle svázané do nějakého drdolu a to, co máte na sobě snad ani nestojí za řeč? A také máte někdy pocit, že byste s tím chtěla něco udělat, protože si myslíte, že i když ,,doma je doma", tak byste se přece jen ráda blýskla v partnerových očích? Máme pro vás jasné řešení, vylaďte své domácí oblečení ve stylu značky Desigual nebo Diesel a uvidíte, že všechny tyto pocity budou ty tam... ;)

Na našem e-shopu nabízíme široký výběr z domácího oblečení od nejrůznějších overalů, tepláků, legínů, kraťasů, triček, pareí a mikin až po noční košile nebo župany. Desigual si pro rok 2016 navíc svoji kolekci vyšperkoval do těch nejmenších detailů, a tak všechny uvedené kousky k sobě dokonale ladí. Však posuďte sami. 

Domácí kousky od značky Desigual

 

Ani značka Diesel nezahálela a v letošní kolekci představila fajnové, stylové a kvalitní kousky, ve kterých se budete cítit nejen dobře, ale budete v nich i dobře vypadat. A tak se i může stát, že se například váš kuchyňský koutek promění v módní molo ;).

Dokonalé kousky od značky Diesel

PS: Nebuďte domácí puťka, ale buďte královnou vaší domácnosti.

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace