Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nazouváky

  12. 07. 2019      Ze světa módy

Jaro a léto je ideální čas na nazouváky. Nazouváky máme rádi, protože se do nich snadno obouvá a ještě snadněji se z nich zouvá. Pozastavili jste se někteří nad ,,nazouváky"? Tak takhle, někteří totiž nemusí vědět, co se tímto pojmem míní. Pojďme si to vysvětlit. Jiný kraj, jiný mrav a tak i když všichni žijeme v jedné zemi, nemusíme si vždy stoprocentně rozumět. A protože jsme módní eshop, tak jsme se nad tím chtěli pozastavit. Čtěte. 

nazouváky Crocs

Nazouváky jsou podle většiny všechny boty, které se nazouvají. Logicky. My na Differentu jim říkáme pantofle. No a jaké nazouváky letos frčí. Tak určitě slide pantofle, bez těch byste v létě neměli existovat. Protože nejen, že jsou ,,in" ale jsou hlavně pohodlné a hodí se ke všemu. K džínovým kraťasům, ale třeba i k dámským šatům.

Pak se mezi nazouváky mohou řadit třeba i zdravotní pantofle, do těch bychom jednoznačně zařadili pantofle Crocs, které jsou vyrobené ze speciálního a ultralehkého materiálu Croslite, mají ortopedicky tvarovanou vnitřní stélku, která navíc disponuje masážními body. Za typické nazouváky se bezesporu mohou považovat klasické děrované Crocsky, které před několika lety obletěly celý svět a které dodnes miluje a nenávidí celá společnost. 

Vedle rozhodně nešlápnete v nazouvácích/pantoflích od značky Calvin Klein nebo Tommy Hilfiger. Vybírat můžete z nejrůznějších barev a designů. Dokonce se můžete ladit i se svou drahou polovičkou. 

nazouváky Calvin Klein

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace