DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nahlédněte pod pokličku Different.cz

  08. 09. 2016      Ze světa módy

Všechno v Differentu děláme otevřeně. Nejsme investorská skupina která dostala 500 milionů a teď tu dělá e-shop. Začali jsme v Plzni na vysoké škole, protože jsme prostě měli pocit, že česká módní scéna by si zasloužila svěží vánek. A teď jsme tým lidí, kteří prostě mají svou práci rádi, nevadí jim zůstat v ní o pár hodin déle a mají jeden cíl: Co nejvíce spokojených zákazníků.

Protože bez vás - našich spokojených zákazníků - by byla naše práce úplně k ničemu...

Tak s námi pojďte nahlédnout pod pokličku části módního e-shopu Different.cz :)

Vstupní hala

Vstupní hala. Meetingy nebo prezentace? Vítání návštěv? Na to používáme naši vstupní halu. Používáme ji vlastně na všechna setkávání. Když si chce někdo něco vyříkat, jde sem. Když si chce někdo s někým pokecat, jde sem. Když někoho něco/někdo naštve, tak se jde zhoupnout... To pomáhá!

Dveře do skladu

Přímo ze vstupní haly lze vstoupit do hlavního skladu. V něm máme velká vjezdová vrata, aby velké zásilky ze Španělska, Brazílie, Itálie, Holandska a dalších destinací nám řidiči mohou jednoduše z náklaďáků sundávat rovnou do skladu. Třeba jen krabic na balení zásilek spotřebujeme měsíčně tisíce a i ty je nutné dobře uskladnit, aby byly po ruce a přitom je z kamionu mohli jednoduše sundat a umístit k nám na skladové místo.

Na balících pultech se všechny připravené zásilky pečlivě kontrolují a kompletují do krabic.

Je tam také expediční místo, na které připravujeme vaše hotové a zabalené zásilky. A z něj si je pak řidiči přepravních společností nabírají do svých aut a převáží až do vašich rukou ;)

Tady sedí naši markeťáci pro českou, slovenskou i rumunskou verzi Differentu. Vymýšlí co nového pro vás přichystat a jak vám ukázat, že to v Different.cz opravdu děláme srdcem a s obrovským nadšením. O tom totiž Different je...

Když nám voláte nebo mailujete, tak s vámi komunikují holky z naší zákaznické linky. Ty sedí tady. Schválně v místnosti, kde se mohou zavřít, aby vás dobře slyšely a přitom s dveřmi přímo do centrálního skladu. A tak, když od nás chcete přeměřit třeba vaše budoucí nové podzimní šaty, jen zaběhneme vyhledat daný kousek do regálu a během pár minut od nás máte odpověď ;)

Sem chodíme na kobereček.
Ale jak vidíte, žádný tu není. My se všichni totiž dost snažíme, aby ho Milan nemusel pořídit :)

Tady relaxujeme a v klidu jíme. Ono totiž, ač se to nezdá, tak u společného oběda lidé vymyslí spoustu nových věcí :) A když někdo přinese buchtu z domova? Je to sen!

Kousek za dveřmi je kuchyňka, bez které bychom fungovat nemohli. Kafe je dost důležitá součást našeho pracovního života! Hlavně, když nám začnou navážet nové kolekce a my přidáváme na e-shop prakticky dnem i nocí :)

A hádejte, co děláme tady? :)

Tak teď víte, jak to u nás (alespoň v části) vypadá.  A věřte nám, že vždy budeme dělat vše pro to, abychom vám hledali ty nejzajímavější světové módní značky, abychom vám radili tak, jak jen to bude v našich silách... a abychom tu naši "different plachetnici" posouvali dál. I kdyby to mělo znamenat, že si prostě vyhrneme rukávy a budeme do plachet foukat pusou... Děkujeme, že jste s námi different.

Publikoval: Milan Polák

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace