Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

MY OPS! - doplňky, které dávají smysl

  19. 05. 2016      Ze světa módy

Italská značky Ops! Objects přichází do Čech s novinkou zvanou My Ops! Nemáte tušení o čem mluvíme? Nebojte, za chvíli se vše dozvíte. Ale vezmeme to hezky postupně.

Značka Ops! Objects pochází z Itálie a nabízí všemožné doplňky, šperky a ozdoby, jejichž základem je plastový nebo silikonový materiál. Pracují také s nerezovou ocelí a s dalšími kovy. Materiály různě kombinují, zdobí barevnými kameny a perlami, a tak se není čemu divit, že jejich doplňky se pyšní statusem - LUXUS.

náramky Ops!Objects
 
Zvláštností doplňků OPS! Objects je také netradiční vanilková vůně a neotřepaný design. Designové plastové módní doplňky jsou zkrátka módní vychytávkou, které neodoláte.

Revoluční novinkou je série, kterou nazvali My Ops! Když už jsme vám představili typický design značky, hravě si můžete představit i My Ops! Jedná se o sadu šperků, řetízků nebo náramků, které taktéž nesou oblíbené silikonové srdíčko, ale navíc si jej můžete vybavit podle svých představ. My Ops! je řetízek s přívěškem, který je vyroben se silikonového ,,rámečku" a plastového srdce. Poté si pořídíte miniaturní symbolické ikonky, které vystihují vaší aktuální náladu. 

přívěsek My!Ops

Svůj Ops! vytvořte tak, že vyjmete ze silikonového rámu srdce, otevřete ho a vložíte ikonky, ty můžete libovolně zaměňovat podle nálady nebo aktuální situace. Pokud jste například čerstvě zasnoubení, vyzdobíte se setem LOVE se zásnubním prstýnkem. Pokud milujete domácí mazlíčky, vyzdobíte se ikonkami se psem a kostičkou. 

Zkrátka značka Ops! Objects stejně tak, jako Pandora chtěla vyjádřit určitý smysl, které prezentují doplňky, které právě nosíme. Chtěla vyjádřit úžasné poslání šířit radost, lásku, štěstí nebo přátelství. Tato sada se zároveň stává skvělým typem na dárek, tak se nechejte inspirovat... ;)

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace