Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Multifunkční kabelky Tommy Hilfiger

  01. 11. 2017      Ze světa módy

Co vás napadne jako první, když se řekne Tommy Hilfiger? Vsadíme se, že džíny a nedivíme se, protože džíny, tehdy klasické zvonové kalhoty byly prvním produktem, kterým Hilfiger začal. Jenže už tomu není dávno tak. Módní značka Tommy Hilfiger vás obleče od hlavy až k patě včetně stylových módních doplňků. A na to se v tomto článku zaměříme. Na kabelky. 

Ale aby to nebyla nuda, rozhodli jsme se, že vám povíme pohádku O kouzelné kabelce.

Byla jednou jedna dívka, která přišla do obchodu s kabelkami a byla natolik okouzlená tím obrovským výběrem, barvami a tvary, že se nemohla rozhodnout. Protože měla našetřené peníze přesně na jednu takovou, dala si na výběru velmi záležet. Zkoušela si kabelku před zrcadlem a v hlavě si promítala svůj šatník, aby si vždy zdůvodnila, že tato barva je univerzální, a tak se jí bude hodit ke všemu. 

Kabelku zaplatila a odešla z obchodu. Přišla domů, otevřela svou šatničku plnou pokladů a se zděšením v očích zjistila, že se jí kabelka nebude hodit k botám, které si nedávno pořídila. Věděla ale, že si další kabelku pořídit nemůže, a tak tam seděla a začala plakat a plakala a plakala a najednou se jí zjevil skřítek, který vzal novou kabelku, odepnul zip klopy, klopu přetočil a kabelka dostala podobu, která se jí k novým botám perfektně hodila. Dívka nevěřila svým očím, skřítkovi poděkovala a skákala štěstím po celé šatničce. 

Ještě pořád čtete? Jsme rádi, že vás pohádka zaujala a teď realita! Milé dámy dovolte, abychom vám představili luxusní multifunkční kabelky Tommy Hilfiger. Kabelky, které mají klopy na zip, které se dají odepnout, přetočit a zase připnout tak, že každá strana je jinak barevná, a tak můžete snadno měnit jejich design podle outfitů. A tedy místo jedné kabelky máte dvě. Tato multifunkční kabelka Tommy Hilfiger má na klopě sponu na patent, kterou snadno přetočíte, jakmile se rozhodnete pro vhodnou barvu. A víte co, přesvědčte se samy. A pánové vy se také dívejte, může to být pro vás totiž skvělý tip na dárek. 

Otočná klopa, ale není všechno. Kabelky jsou různé a můžete jim třeba měnit tvar, držadla a nosit je tak na vícero způsobů. Fantazii se meze nekladou. Hlavní je, aby vám to vyhovovalo! A víte, co je na multifunkčních kabelkách podle našeho názoru nejvíce different? Že za cenu jedné, máte kabelky dvě, nebo tři a své věci z nich nemusíte vyndavat, a tak je zapomínat. A tak si prostě myslíme, že multifunkční kabelky jsou absolutní top! 

kabelka Tommy Hilfiger

kabelka Tommy Hilfiger

kabelky Tommy Hilfiger

kabelka Tommy Hilfiger

kabelka Tommy Hilfiger

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace