DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Multifunkční kabelky

  23. 08. 2017      Ze světa módy

Jestli módní návrháři světoznámých značek letos něco opravdu vychytali, jsou to multifunkční kabelky. Představte si kabelku, které můžete měnit tvar i vzhled - 2v1 nebo 3v1, není to sen? Není, takové kabelky opravdu existují a my vám to dokážeme. 

Desigual

Značka Desigual je známá svými vychytanými kabelky, kterým můžete měnit velikost - ať už rozměrem nebo objemem. Ještě navíc totiž představila oboustranné kabelky s naprosto odlišným designem už v loňské kolekci podzim/zima. Letos však přichází s kabelkami 3v1, což znamená, že nejen, že si kabelku můžete obrátit podle toho, jaký outfit na sebe zrovna oblečete, ale navíc obsahuje tzv. vnitřní vak, s praktickými vnitřními kapsami na drobnosti, který z kabelky můžete vyjmout, připnout k němu přídavný, nastavitelný popruh a vznikne vám malá crossbody kabelka. Výhodou je, že taková 3v1 kabelka Desigual je přibližně za stejnou cenu, jako kterákoliv jiná. 

 kabelka Desigual

Další vychytávkou, se kterou Desigual letos přichází a kterou nesmíme zapomenout zmínit, je kabelka s vyměnitelnou klopou. Takovou kabelku můžete mít po odepnutí a připnutí zipu v zadní části klopy každý den jinou. 

 kabelka Desigual

Calvin Klein

Ani velký oblíbenec nezůstává pozadu a přichází na módní trh s oboustrannými kabelkami Calvin Klein. Nutno říct, že kontrast každé strany je opravdu výrazný - černá vs. bílá, modrá vs. pudrová. Menší nebo větší. Zkrátka multifunkčnímu využití se meze nekladou. A nechceme nic říkat, ale uznejte sami, že tomu se prostě nedá odolat. 

Kabelka Calvin Klein

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace