Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní trendy z Fashion Weeků 2019

  06. 05. 2019      Ze světa módy

Co se bude letos nosit? Jaké trendy udává módní průmysl? Na to jsme se mohli podívat a nechat inspirovat na letošních Fashion Weeks. Pro ty z vás, co to letos nestihli máme skvělou zprávu. Přinášíme vám report těch nejdůležitějších informací z Milána, Paříže, New Yorku, Londýna a z Plzně, konkrétně z našeho eshopu. Pohodlně se tedy usaďte a nechejte se inspirovat. 

Fashion Week Paris

Trendy roku 2019

Ještě než se pustíme do konkrétních typů, představíme vám ty hlavní obecné aspekty současných módních trendů. Především je aktuálně ,,in" bohaté zdobení, třásně, puntíky a potisky. Plastové pláštěnky a jiné kousky oblečení z tohoto materiálu. Dále přírodní vzory a zvířecí motivy a nebo pastelové barvy a Colorblock styl. Co si budeme povídat, plastové trendy na našem eshopu už jedeme 9 let v podobě značek módních značek Melissa nebo nyní O bag. Zvířecí a divoké vzory zase u nás reprezentuje značka Desigual. Zkrátka a dobře, dalo by se říci, že to, co je different, je nadčasové. 

Fashion Week v Paříži

Fashion Week v Paříži proběhl letos předposlední týden v lednu. Kde mnoho z účastníků bylo svědky znovuzrození designérského podpisu hubeného krejčovství a super-krátkých párty šatů, které byly zaměřeny na novou legii tisíciletých zákazníků. Jinde ve městě, Gucci dělal jeho pařížský debut, Chanel unikl na pláž a Louis Vuitton šel zpátky do budoucnosti. Co tedy dle Pařížského Fashion Weeku letos frčí? Rozhodně to jsou volnočasová ležérní saka. Takové sako u nás najdete v podobě značky Moodo. Co ještě rozhodně stojí za zmínku jsou cyklistické kraťasy. Tento módní trend se může zdát už lehce přes čáru, ale ruku na srdce, neříkali jste si to i po návratu ledvinek?

cyklistické kraťasy

Fashion Week v New Yorku

Fashion Week letos v New Yorku proběhl druhý týden v únoru a byl opět plný skvostných módních inspirací. Za zmínku rozhodně stojí zvířecí vzory, návrat desing patchworku, neutichající barevné kombinace. Jako je žlutá s oranžovou nebo červená s růžovou nebo ležérní kostýmky. Co se zvířecích motivů týče, tak skutečná zvířecí srst může vypadat ze stylu, ale nošení potisků inspirovaných zvířaty rozhodně ne. Zvířecí vzory se vždycky nosily a nosit budou. A to od realistických rekvizit python a leopardí kůže až po volně inspirované verze v řadě sladkých barev, jako je růžová, levandulová a banánová žlutá.

zvířecí vzory

Fashion Week v Londýně

Londýnský Fashion Week probíhal třetí týden v únoru. Těsně po týdnu módy v New Yorku. Oranžová byla nová černá v New Yorku, ale v Londýně zvítězila červená barva. Symbolika lásky, vášně, ohně, krve a ďábla. V Londýně samozřejmě nechyběl příznačný kostkovaný vzor, který je pro Brity typický. A také nesmrtelná černá kůže. 

kostkovaný vzor

 Fashion Week v Miláně

Fashion Week v Miláně proběhl poslední týden v únoru. Vzory, vzory, vzory - to je hlavním módním trendem Milánského Fashion Weeku a vůbec se je nebojte kombinovat. Dalším must-have jsou síťované kousky ála ,,fishnet nebo rybářská síť". Opomenout ale nesmíme ani nesmrtelné puntíky, a to různých velikostí. A neposlední řadě musíme zmínit trend ,,Plastic Fantastic", kterému podléháme konkrétně my na Differentu už několik let.

vzory

 

V následujícím videu vám představíme 3 top ,,Different" outfity, které podléhají trendům, inspirovaných z Fashion Weeks 2019!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace