Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní přehlídka značek Desigual a Scotch&Soda

  09. 07. 2015      Different TV CZ / SK

V plzeňském hotelu Continental, který je opravdu krásný v prvorepublikovém stylu, se konala skvělá módní akce - Las Vegas Fashion Show by Dailly. Zde jsme představili nové kolekce značek Desigual a Scotch&Soda úplně vyprodanému prostoru hotelu. Spousta módní zábavy, krásné modelky, výborný raut a casino jako v proslulém městě hříchu - Las Vegas. To vše v jeden večer na jednom místě ;)

Módní přehlídka byla opravdu povedená a modelky měly molo pokryté červeným kobercem, jako opravdové hvězdy. Lidé se bavili a to je to nejzásadnější.

V tomto dalším dílu naší módní internetové televize nahlédnete i do zákulisí celé akce. Jak se modelky líčily, připravovaly, jak se lidé bavili... ale také jak hlky vypadaly přímo při módní přehlídce na mole. Značky Desigual a Scotch&Soda jim opravdu slušely. Ale to už si uděláte obrázek sami.

V kolekci Desigual se představili i tanečníci a také malé děti, které si svou přehlídku opravdu užívaly. Scotch&Soda zase do prvorepublikového hotelu vložila punc elegance a opravdové módní kreativity.

Sledujte nás dál a buďte different ;)

 

Publikoval: Milan Polák

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace