−15 % na všechno s kódem DIFFERENT15Končí za 25 hodin 39 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní hit - JUTA

  07. 06. 2021      Ze světa módy

Vcelku hrubý materiál spojovaný spíše s poštovním pytlem nebo lanem si získal své místo i na poli módy. Juta! Najdete ji na botách, kabelkách, batozích, špercích i opascích nebo peněženkách. Kdo nemá na tuto letní sezónu nic s jutou měl by to rychle napravit.

Juta je eko! 

Není to ale jen o parádě a líbivosti. Juta je navíc přírodním materiálem, není toxická a biologicky se rozkládá. Udělá radost tedy nejen milovnicím aktuálních trendů, ale i příznivkyním eko módy, o níž se mluví stále více a častěji. Chceme přeci naši planetu udržovat čistší a zdravější.

Doplňky s jutou navíc snadno zkombinujete s dalšími kousky ze svého šatníku nebo i mezi sebou. Působí nadčasově, a tak si je užijete po více jarních i letních sezón. 

Obujte se do toho! 

Espadrilky si své místo, na předních příčkách mezi botami pro jaro a léto, vydobyly již dávno a stále se ho drží. Aby ne, jsou pohodlné, lehké a hodí se ke kalhotám i šatům. K nim je jistě bude hodit kabelka či stylový batůžek s jutovými detaily a pak už jen džíny například od značky Moodo, které si oblíbilo mnoho žen nebo slušivé šaty Blutsgeschwister, ve kterých vás jen tak někdo nepřehlédne. 

trendy juta

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?