Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní doplňky? Základ outfitu :)

  01. 08. 2014      Ze světa módy

Je krásný letní den, přímo stvořený vzít si na sebe něco, co Vás rozzáří a naplní dobrou náladou po celý den. Máme pro Vás pár tipů na doplňky Desigual, které Vám ten úsměv na tváři jednoznačně vykouzlí :) A určitě i Vašemu okolí ;)

1. OUTFIT S DOPLŇKY DESIGUAL

Doplňky Desigual Doplňky Desigual

Ke všem outfitům jsem zvolila své jednoduché bílé šaty. K nim jsem si mohla dovolit kabelku Desigual s módním motivem kopretiny v šedo-modro-bílých tónech, které perfektně ladí jak k sobě, tak k šatům. Tvar kabelky byl zvolen jednoznačně do elegantního jednoduchého stylu s méně kapsami. Jako třešničku na dortu jsem zvolila plastový náramek Desigual v tom samém barevném provedení jako na kabelce.

2. LETNÍ OUTFIT S DESIGUAL DOPLŇKY

Doplňky Desigual Doplňky Desigual

Pro milovníky červené jsem vsadila na tuto nápaditou menší kabelku, která je vhodná pro nošení v ruce. Opět motiv kopretiny, který krásně ladí k šatům. Žijeme v době, kdy už většina z nás nahradila počítač tabletem. A protože Desigual myslí na všechno, vytvořil tento krásný obal na Ipad ve stejném motivu jako je kabelka. Vše tak krásně ladí ;)

3. OUTFIT S DOPLŇKY DESIGUAL

IMG_0074Poslední variantou jsou tyto výrazné pestrobarevné doplňky, kde převládá zelená s růžovou a fialovou. Kabelku Desigual jsem zvolila menší a opět vhodnou pro nošení v ruce s vtipným motivem kolibříka. Se stejným motivem šátek Desigual uvázaný tímto netradičním způsobem. Abychom my dámy byly different :) Video se skvělými tipy na uvazování šátků najdete zde: https://www.differenttv.cz/jak-uvazat-satek-10-zajimavych-zpusobu/ ;)

Jak se Vám outfity líbí?

Myslete na doplňky, vždyť ne nadarmo se říká, že v detailech je síla :) Buďte different...

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace