DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní doplňky Desigual SS17

  02. 03. 2017      Ze světa módy

Slibujeme vám, co jsme vám slíbili v předchozím článku nové kolekce Desigual pro jaro/léto 2017 a představíme vám nové, vychytané a originální doplňky. Módní doplňky Desigual určitě všichni známe, jsou populární pro jejich divoké vzory a atypické tvary. Jak jsme již zmínili, Desigual letos přišel s mnohem umírněnější kolekcí, a to se samozřejmě týče i doplňků. Pojďme si tedy některé představit. 

Kabelky

Kabelky Desigual představuje opět pestrobarevné, vzorované, sportovní a elegantní, ale také jednobarevné. Některé kousky se dají všelijak tvarovat - zvětšovat, zmenšovat, jiné převracet a další se dají nosit jednoduše a elegantně. Jsou tedy vhodné pro všechny dívky a ženy různého věku i postavení. 

Kabelka Desigual

Kabelka Desigual

Peněženky

Peněženky Desigual mají opět různé tvary a velikosti, jsou divoké, ale i umírněné. Skladné a některé můžete nosit také jako psaníčka. Všechny mají ale něco společné, jsou krásné, stylové a praktické. Některé sladíte přímo s kabelkou ve stejném designu a některé se hodí k jakékoliv jiné tašce.

Peněženka Desigual

Šperky

Novinkou je rovněž zmiňovaný Boho Chic styl, na kterém se Desigual vyřádil v podobě šperků. Co se šperků týče, výběr je opět rozmanitý a nutno říci, že šperky podléhají aktuálním módním trendům. 

Náhrdelník Desigual

Šátky

Pokud ještě nemáte šátek Desigual, letos si rozhodně vyberete, elegantní, ale i sportovnější verze, různé tvary, styly a nekonečno možností jejich uvázání. O čemž se můžete přesvědčit i v našem videu. 

Šátek Desigual

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace