DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

MÓDNÍ DOPLŇKY CALVIN KLEIN

  04. 03. 2019      Different TV CZ / SK

CALVIN KLEIN

Calvin Klein se pro letošní sezónu rozhodl dát svým produktům jasné odstíny barev.

Těmi hlavními jsou fuchsiová a růžová barva. Proč právě tyto barvy? Je to zcela jednoduché, hodí se naprosto ke všemu. Ať už máte jakékoliv oblečení. Jste-li brunetka, černovláska či blondýnka nic není problém. Vždy vám to bude ladit a hlavně, hlavně vám to bude slušet.

Calvin Klein přichází již tradičně s velmi populárními kabelkami, šátky a s kšiltovkami, které jste si obzvláště oblíbily. Pokud se více zaměříme na kabelky, máme zde unikátní a nový tvar. Je to krásná kabelková aktovka, která má nespočet vlastností. Můžete ji nosit čistě jen v ruce, nebo si jí můžete dát elegantně přes rameno (jako crossbody). Tato nádherná kabelka má nespočet výhod, proto určitě neváhejte a mrkněte na video. Simča vám je všechny vyjmenuje. A že jich je!

Kromě již zmíněných kabelek jsou v letošní kolekci zajímavé také oboustranné opasky. Je to nastávající fenomén, o kterém jistě ještě uslyšíte. Uslyšíte o nich především v našem videu, tak pozorně poslouchejte, ale i se dívejte, jak nádherné jsou. U nás to byla opět láska na první pohled!

A jestli vás zajímají další novinky, klikněte na video a dozvíte se, jaké krásné kousky si pro vás návrháři od CK připravili.

KABELKY CK

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace