Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní doplňky Calvin Klein

  20. 02. 2017      Ze světa módy

Módní značku Calvin Klein všichni velmi dobře znáte, dokonce víte, že vám spodní prádlo Calvin Klein už nějaký ten pátek nabízíme na našem eshopu. Co ale asi nevíte je novinka, že vám nyní nabízíme mnohem více, a to módní doplňky Calvin Klein. Milé dámy, dovolte nám, abychom vám představili kabelky, peněženky a jiné ,,krásky", které prostě - MUST HAVE!

Začalo to velmi nenápadně, když jsme začali koketovat s myšlenkou, že Calvin Klein je super, a že bychom sortiment této značky mohli rozšířit. S touto myšlenkou jsme si chvíli pohrávali, až jsme se zajeli podívat, jaké žhavé kousky Calvin Klein vlastně nabízí a podlehli jsme. Když k nám dorazila první várka, málem jsme si je všechny rozebrali, nebojte, krev netekla, ale všichni jsme se shodli na tom, že tyto unikáty si prostě musíme pořídit a jelikož si tyto skvosty nechceme nechat jen pro sebe, máme pro vás malé doporučení. 

Dámské kabelky Calvin Klein

Kabelky Calvin Klein propracoval do nejmenších detailů, většina je vyrobena ze syntetické kůže, obsahuje několik praktických přihrádek pro přehledné uspořádání, disponuje odnímatelným a nastavitelným popruhem, ba dokonce obsahuje ,,dust bag", která slouží pro její uložení, zabraňuje prachu a jiným nečistotám. Na kabelkách samozřejmě nechybí ani ikonické logo značky. 

Kabelka Calvin Klein

Peněženky Calvin Klein

Peněženky Calvin Klein vždy perfektně ladí ke kabelkám, Calvin nabízí různé tvary a velikosti a ani u peněženek samozřejmě nechybí praktické uspořádání a ikonické logo. 

Peněženka Calvin Klein

Módní doplňky Calvin Klein

Na našem eshopu můžete najít i další zajímavé doplňky, jako například toto stylové pouzdro Calvin Klein, které má praktické využití pro uschování mincí, drobné kosmetiky nebo na klíče. Pouzdro navíc disponuje karabinkou, kterou připnete kamkoliv uznáte za vhodné, ke kabelce, k poutku u kalhot nebo ke klíčím. 

Pouzdro na mince Calvin Klein

Samozřejmě víme, že žena je odrazem svého muže, a také, že muž je odrazem své ženy, a tak ani na vás, pánové, jsme nezapomněli. I muži totiž mohou nosit kabelky a tašky, dnes je totiž jiná doba. Doba, která hlásí: ,,Pánové, nestyďte se a podléhejte módě!"

Pánské tašky Calvin Klein

Pánská taška Calvin Klein

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace