Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Móda made in Czech

  29. 10. 2020      Ze světa módy

Záleží vám na tom, odkud je oblečení, které nakupujete a nosíte? Z jakých materiálů a za jakých podmínek je vyrobeno? Mrkněte na značky, jejichž modely se rodí v českých hlavách, realizují poctivýma českýma ručičkama a tím tak získávají nejen naše česká srdce. My v Differentu je milujeme a hrdě nosíme. 

Kdo se nebál a vytvořil vlastní oblečení nebo doplňky, které se pyšní visačkou "made in Czech"? 

EMES

Česká, tři roky "stará" značka, jejíž název se skládá z iniciálů své zakladatelky a kolečka, které znázorňuje rodinný kruh, trochu nepravidelný, ale vždy pevně spojený. Emes obléká muže, ženy i děti. Kvůli aktuálnímu dění se pustili také do výroby roušek, které by neměli být jen povinnou nutností, ale i stylovým doplňkem, který se vám bude líbit. 

srdcovka SIMPO 

Sen o vlastní české značce, která by představovala sofistikovanost, nadčasovou originalitu a pohodlnost v každém modelu, se vyplnil i "naší" Simoně Polákové. Pod její značkou najdete šaty nápaditých střihů, hodící se pro běžné nošení, na společenské akce a třeba i svatby.

Pro zahřátí v aktuálních sychravých dnech je tu žhavá novinka - Simpo pončo se zlatými detaily, na kterém můžeme oči nechat a zapomenout nelze ani na čepice Simpo - teplé, pružné, navíc sluší snad každému, což máme vyzkoušené. 

Simpo

XISS - splněný sen dvou českých holek 

Dvě kamarádky z Jihlavy pojí kromě přátelství kreativita, smysl pro módu a chuť tvořit minimalistické, originální a hlavně české doplňky pro každou dívku, ženu. Jejich kabelky, batohy i peněženky jsou tvořeny z animal friendly materiálů, jejichž životnost a kvalita jsou bezkonkurenční. Xiss doplňky mají nezaměnitelný design a získají si vás i svou multifunkčností.

od nás pro vás - DIFFERENTA DESIGN

Jsme mladý tvořivý tým, a tak nás občas přepadne touha udělat pro vás zase něco nového. Pod naší vlastní značkou českých kousků najdete super zimní čepice s bambulí, důvtipná trička s českými hláškami nebo aktuálně nejpotřebnější roušky

Emes roušky

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace