Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Milujeme Anekke a její novou kolekci

  07. 05. 2018      Ze světa módy

Značku Anekke milujeme. Ono to ani jinak nejde :) Nová kolekce španělské módní značky Anekke pro jaro/léto 2018 je naprosto božská. A my jsme se do ní fakt zamilovali. Je rozdělená do dvou podkolekcí - Liberty a Venezia. Je pro všechny odvážné, sebevědomé a módu milující slečny, dámy i paní, které mají styl, cestovního ducha a nebojí se nosit originální kousky. Pojďme se tedy nové kolekci Anekke podívat ,,na zoubek". 

Anekke je velmi temperamentní značka a každá kolekce potažmo, podkolekce má svůj vlastní příběh, na který se váže velmi osobitý styl. Konkrétní příběhy jsme vám už vyprávěli v předchozím článku o Anekke. Pod značkou Anekke si můžete představit nejrůznější módní doplňky. Jako jsou kabelky, batůžky, tašky na notebook, peněženky, pouzdra, malé crossbody tašky, deštníky nebo třeba propisky a tužky. Zkrátka a dobře cokoliv, co denně potřebujete nosit s sebou do práce, do školy nebo jen tak, kdyby náhodou. 

kabelka Anekke

Proč milujeme Anekke? Třeba proto, že je to designová, atypická značka se smyslem pro detail. Také proto, že vyrábí opravdu kvalitní, praktické a nadčasové kousky. Kabelky a peněženky jsou vždy přehledně a hlavně prakticky členěné, vyráběné z vysoce kvalitních materiálů, čili se nemusíte obávat, že by vám dlouho nevydržely. A proto, že značka Anekke je v naší zemi málo známá. Zatím! Tak jsme prostě jedineční, když nosíme její kousky.  I proto Anekke milujeme a kocháme se kousky této značky celý běžný den.

Jsme autorizovaný e-shop Anekke a módní kousky světových značek prodáváme už od roku 2008. U nás máte jistotu, že módní kousky, které si zde pořídíte Vám opravdu udělají radost. Tak neváhejte. Jsou krásné, ne?

kabelka Anekke

batoh Anekke

Více inspirace a konkrétní příběh o kolekci Anekke jaro/léto 2018 najdete v našem videu na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace