Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

MILUJEME ANEKKE

  16. 05. 2019      Different TV CZ / SK

ANEKKE

U nás v Differentu Anekke prostě zbožňujeme. Sklad nám zdobí nádherné kousky, které vám v dnešním díle DifferentTV zkrátka musíme představit. Jinak to ani nejde. Čekají na vás neobyčejné kousky v  nové kolekci pro jaro/léto 2019!

Anekke se pro letošní sezónu zaměřuje především na podkolekce Jane a India. Proto si je dnes detailně rozebereme a řekneme si, jak se od sebe liší. Pokud jste připraveni, řekněte nahlas - MILUJI ANEKKE!

Simča s Nikol vám v tomto díle DifferentTV představí opravdu vše. Ale abychom vás ještě chvilku drželi v očekávání, pojďme si společně přečíst úryvek z krátkého příběhu o malé holčičce Jane a o krásné. duchovní zemi jménem Indie.

Jane

"Kdysi malá holčička, která ráda četla. Byla jsem to já, Jane. Pro mnoho lidí znamená četba knih mnohem více než jen koníček. Je to způsob, jak uniknout od reality, žít jiné životy, snít, aniž byste museli zavírat oči. A pro mě je to malý kouzelný akt, který si mohu užít kdekoli na světě, kdykoli během dne."

Tyto krásná slova zcela přesně vystihují to, čím chce Anekke Jane být. Tak co, už víte,  jak jí poznáte?

India

"Svět byl vytvořen, aby se objevoval. To je to, proč jsem já dobrodružná duše, která chce objevovat nová místa a pokračovat v obohacování se všemi zážitky, které mě čekají někde, kde jsem ještě nebyla. Když jste totiž součástí určitého místa, národa a jeho zvyků, můžete být mnohem více lidští, empatičtí a citlivější. Nadšená a s touhou po duchovních cestách jsem dorazila do Indie."

A co India? Víte?

Ponořte se do světa snů, protože snít může každý z nás, v každém věku. Sny a představivost vám také jako první napoví, jak Jane a Indii odlišíte.

NOVÁ KOLEKCE KABELEK JANE A INDIA


Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace