DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Mezinárodní Den Žen - tipy na dárek pro ženy

  06. 03. 2017      Ze světa módy

Všichni moc dobře vědí, že 8. března je mezinárodním dnem žen, málokdo ale ví, že by se tento den měly ženy oslavovat a obdarovat. Většina z nás tvrdí, že MDŽ je jen komunistickým svátkem, pravdou ale je, že tento den se v roce 1908 dostaly ženy ke svému volebnímu právu. A tak se prostě stal 8. březen Mezinárodní den ,,svobodných" žen s právem. A vy pánové, byste měli na nějaké karafiáty dávnou zapomenout a své milované ženě, sestře, matce, babičce nebo kamarádce věnovat mnohem více. A my vám dáme pár tipů na dárek

1) Kabelka

Vybírat dárky pro ženy se může mnohdy zdát jako nelehký úkol, ale věřte, že to tolik námahy zase není. Už jste někdy slyšeli, že by Vám žena odpověděla na otázku, jestli nepotřebuje nějakou kabelku - NE? Nikdy, žena totiž kabelek nemá nikdy dost. Dávnou jsou totiž pryč ty doby, kdy potřebovaly ladit kabelky jen k botám. Dnes potřebují kabelku ke kabátu, kabelku k opasku, kabelku k tričku nebo svetru a takto bychom mohli pokračovat až donekonečna. Čili pokud chcete svou milou opravdu potěšit sáhněte po dámské kabelce nebo tašce

Kabelka Doca

2) Šperk

Žádnou ženu nikdy neurazil ani šperk. Ať už třpytivý nebo plastový. Současný výběr je velmi snadný, stačí jen odhadnout barvu a styl a máte vyhráno. Dárek v podobě šperku jí udělá radost i když se úplně stoprocentně netrefíte, žena šperk totiž vždy dokáže s něčím zkombinovat. 

Náramek Ops! Objects

3) Šátek

To, čím rozhodně nic nezkazíte, je šátek nebo šála, šátek lze totiž využít pro mnoho účelů, a pokud zvolíte nějaký stylový a originální šátek Desigual, uděláte ženě obrovskou radost. 

šátek Desigual

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace