DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Memobottle - lahev ve správném formátu

  25. 02. 2016      Different TV CZ / SK

Žhavá, praktická a stylová novinka Memobottle nás natolik uchvátila, že jsme vás nemohli ochudit o představení této praktické lahve na DifferentTV. Tato novinka totiž stojí za to, a tak se s námi pojďte podívat, jak  Memobottle vypadá a proč si ji zamilujete i vy.

I když jsme vás o novince informovali již v článku na Different magazínu, není od věci vám praktickou lahev připomenout, tentokrát i s videem.

Memobottle je lahev, která je nejen dokonale designová svým jednoduchým vzhledem, ale také mimořádně praktická. Konečně totiž někomu došlo, že klasické lahve válcovitých tvarů se nám do kabelek zkrátka nevejdou a když ano, tak  maximálně překáží. Ani v ruce nechceme celý den lahev nosit, a tak raději šidíme náš pitný režim, což rozhodně není ta správná cesta k energickému a úspěšnému dni.

Lahev je navržena ve formátu diáře nebo zápisníku, takže ji můžete vložit do kabelky hned vedle vašich zapisovacích miláčků, bez kterých den také není tím správným dnem. Memobottle se vyrábí ve dvou velikostech, můžete si tedy pořídit formát A5 nebo menší A6.

Takovou lahev ale rozhodně nemusíte schovávat. Díky jejímu perfektnímu designu ji s přehledem můžete mít vyndanou i na stole během pracovní schůzky a věřte, že se obdivu k vašemu originálnímu stylu nevyhnete. Návrháři při navrhování lahve Memobottle mysleli na detaily, a tak máte v balení dvě víčka – černé a bílé. Můžete si tak každý den vybrat, jaké víčko se vám bude hodit více.

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace