Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Mějte pod čepicí. Zimní čepice z Differentu.

  15. 11. 2019      Ze světa módy

Dříve byla nenáviděnou nutností, dnes je milovaným módním doplňkem. Čepice! 


Pamatujete, jak jste mívali mamince v dětství za zlé, když ještě ve dveřích lamentovala: "Hlavně si vezmi čepici!" a pak jste hučku otráveně schovali na dno batohu hned, jak jste byli z dohledu?
  Najdete se v těch, kteří zařazují zimní čepici jen k outfitu na lyžovačku nebo k těm, co v městských ulicích nechávají mrznout své mozkové závity, jen aby si nezničili účes či si nepřipadali jako nějaký "Lojza"? 

Skoncujte s předsudky. Zimní čepice z Differentu budete chtít nosit dobrovolně! 

Jaké vám doporučujeme my? A které jsme sami vyzkoušeli? Ty, které vás zahřejí nejen na hlavě ale i u srdce. Tak mějte pod čepicí, s námi "differenťáky. 

Čepice Calvin Klein 

Značka Calvin Klein zimu rozhodně nepodceňuje a je na ni vždy připravena, alespoň tedy co se čepic týče. Zimní čepice CK v mnoha provedeních i barvách patří mezi nejoblíbenější mezi ženami i muži, od dětí, přes teenagery až po dospělé.

"Calvinky" s logem uprostřed čela lze vzít prakticky k čemukoliv. Jediným háčkem je v tomto případě jen v tom, že si z toho velkého výběru je těžké vybrat jen jednu, a tak hrozí, že jich budete "potřebovat" více. 

čepice Calvin Klein

Zimní čepice Guess nebo Blutsgeschwister 

Elegance nebo "úlet"? Máme pro vás obojí. Nové značky na Differentu si rychle získaly vaši pozornost i vaše srdce, a tak nesmí chybět ve vaší výbavě od těchto značek ani zimní čepice pro zahřátí hlavy i duše.

Světoznámý miláček mezi ženami - Guess - nabízí decentní eleganci v černém provedení se stříbrně vyšívaným logem, oproti tomu německá hvězda Blutsgeschwister má pro vás čapku v tak trochu retro vzoru, která vám bude slušet na horách i ve městě. 

značkové zimní čepice

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace