Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Mějte pod čepicí

  10. 11. 2016      Ze světa módy

Mít máslo na hlavě asi nikdo nechceme, mít ale na hlavě stylovou čapku nebo klobouček? To už je jiná a hlavně příjemná záležitost. A protože se dny nepříjemně ochlazují, je na čase po nějakých módních pokrývkách hlavy sáhnout.


Možná jste také jako dítě nesnášela, když vám maminka narazila na hlavu čepici, kterou jste demonstrativně sundala hned, jak jste zmizela z dohledu. Dnes už ale čepice není ,,faux pas" a vy tyhle ,,different" kousky budete chtít nosit dobrovolně!


Jste hravější typ a nebojíte se vyčnívat z davu? Sáhněte po bambuli! A zapomeňte na obavy, zda se pro vás takové čepice hodí, jestli v nich nevypadá váš obličej baculatě a nebo na ně máte ještě vhodný věk! Fantazii a stylu se meze nekladou a nepřehlédnutelné čepice Desigual si na první pohled zamilujete nejen vy, ale i vaše okolí. A díky výrazné bambuli vás nikdo nepřehlédne ani na přeplněném náměstí.

Pokud byste si raději "narazila" kšiltovku, tak jako v létě, máme pro vás úžasný tip. Hřejivé čepice Doca jsou ideálním doplňkem do chladných dnů a hodí se ke sportovnímu i ležérnímu outfitu, stačí si jen vybrat barvu.

Nalaďte se na vlnu okouzlujících Francouzek. Barety jako takové, mnozí z nás nedoceňují, značka Doca ale ukazuje, že bychom měli.


Máte chuť vyzkoušet něco nového a atypického? Vyberte si jednu z čepic Doca v jezdeckém stylu, která už se nenosí jen do stájí. Stačí ji jen správně zkombinovat s outfitem a můžete vyrazit na krasojízdu městem.

Snad se nám podařilo vás přesvědčit, že čepice už dávno není jen praktickým kouskem do chladných dnů. Je slušivým módním doplňkem, který by vám rozhodně neměl chybět! A nezapomeňte mít nejen na hlavě, ale i v hlavě. ;-)

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace