Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Matching outfits aneb slaďte se spolu

  30. 06. 2017      Ze světa módy

V poslední době módním světem letí ,,matching outfits", což znamená, že si pořizujete stejné nebo velmi podobné oblečení se svou drahou polovičkou nebo se svou ratolestí. A protože se nám to zdá hodně ,,different" máme pro vás několik tipů jak takový matching outfit vytvořit. 

Na našem eshopu narazíte na spoustu možností. Nejjednodušší způsob sladění však vidíme ve stejných botách. Ať už jste pár nebo maminka s dcerou a tatínek se synem. Využít můžete z naší nabídky bot značek Toms, Melissa a nebo si pořídit tenisky Converse.

matching outfit

Skvělou příležitost pro rodinný ,,matching outfit" nabízí značka Toms. Toms v aktuální kolekci představuje několik tipů barev a provedení, sladit se můžete dokonce celá rodina a ještě navíc pomůžete dětem z chudých světových zemí. Značka Toms totiž spolupracuje s projektem One for One, což znamená, že za každý prodaný pár bot, dostane další pár dítě z rozvojové země zcela zdarma. 

Toms

Pro zamilované páry jsou ideální tenisky Converse. Klasické bílé jsou samozřejmostí, ale nebojte se experimentovat i s barevnými, nízkými nebo kotníkovými kousky. Botami Converse totiž nikdy nic nezkazíte, hodí se na běžné nošení a vlastně na různé příležitosti. Navíc vypadají skvěle jak ke sportovním, tak i k elegantním outfitům. Sladit se můžete jakkoliv v čemkoliv, jen se toho nebojte. Je to totiž naprosto v pořádku a navíc ,,in". 

Converse

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace