Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Markeťák Ráďa: Styl mého srdce

  13. 02. 2019      Ze světa módy

Je tady další díl našeho seriálu Styl mého srdce. A tak jsme si i v tomto článku připravili pěkné řádky o našich srdcovkách z Differentu. V předchozím článku jste se dozvěděli pikantnosti o naší rumunské kolegyni Elize - area manažerce pro Differenta.ro. Tento článek je věnován našemu vtipnému, šikovnému a nemálo skromnému markeťákovi Ráďovi, kterému u nás nikdo jinak než Ráďa neřekne, ale podle mě by se mu mělo říkat Radek, markeťák Radek.
 
 

Markeťák Ráďa      

 • Kdo je Radek? 
  Ráďovo „životní heslo“: Dycky Most. Za své speciální dovednosti považuje schopnost udělat si míchaná vajíčka (dokonce pouze jednou rukou). Tam prý ale jeho kuchařské umění zdaleka nekončí, sám sebe skromně označuje za experta ve šlehání mléka do cappuccina, popřípadě kakaa. Je to outdoorový nadšenec:. Páníček 2 fenek borderek (Rozárka a Lucy), chodí s nimi na cvičák, agility. Je to náš Predator Racer. Když je třeba, přehazuje ve skladu krabice a přeskakuje regály, při tom jezdí na skejtu a u toho se ještě točí na hlavě. Je to prostě ,,Klárk Kent". ,,Strašně krásný chlapec s milým kukučem a velkejma svalama". Takto by se prý popsal sám. Nejmenovaná kolegyně by Radka popsala takto: ,,Radek má tuze krásný zadek."
   
 • Co vše obnáší tvá pracovní pozice? Komunikaci k zákazníkům a vše co s tím souvisí, mám prsty takřka ve všem. Už 3 roky. 
 • Kde mohou zákazníci vidět tvé výsledky práce? Pravidelně si zákazníci mohou číst moje příspěvky na sociálních sítích (neboli, jak my markeťáci říkáme - na sockách). Skládám slovní hříčky do reklam a ve Photoshopu kouzlím kompozice produktů na počkání. Jsem prostě taková ta ,,holka pro všechno".
 • Jak vypadá tvé pracovní místo? Na stole mám vždy hrníček s objemem menšího soudku. To je pro mě typické. 
 • Co máš na Differentu nejraději? S marketingovým partnerem Martinem tvoříme rošťácké duo a poslední dobou vážně uvažujeme o tom, že bychom si založili ranní show. Na Differentu mám nejraději Martina (jak jinak).
 • Po práci, legraci. Co děláš ve volném čase? Kde, jak relaxuješ? Oblíbené činnosti jsou focení a pocení = Predator race, SRTG Rokycany (Spartan Race Training Group), kam docházím dvakrát týdně.  Pokud mohu, rád si šplhnu (nejen u šéfa) a nebo zalezu na stěně.
 • Máš nějaké jiné oblíbené značky? V poslední době jsem si oblíbil značku Under Armour a jsem rád, že ji na eshopu máme. Využívám její funkční věci hlavně na sport. Converse + Happy Socks jsou moje srdcovka. Jsou to pro mě hodně stylové pohodlné a trochu bláznivé značky, které mám prostě rád. V neposlední řadě také rád obléknu kousky od značky Tommy Hilfiger, ale to spíš pro lepší příležitosti.

  Styl mého srdce

   

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace