Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Máme novou značku plastových bot - Ipanema

  19. 06. 2018      Ze světa módy

Objevil se nám tady takový malý nešvar a chtěli bychom se vám oficiálně k něčemu přiznat. Milujeme plastové boty. Od té doby, co na své eshopové plachetnici vozíme značky Melissa, Crocs a Zaxy, na nohou skoro nic jiného nenosíme. No dobře občas obujeme i Conversky nebo Hilfigery, ale tak nějak nás to nejvíce táhne k těm plastovým kouskům, a to hned z několika prostých důvodů. Jsou odolné, nadčasové, pohodlné, přizpůsobivé a šetrné vůči životnímu prostředí. A abychom tu naší plastovou sbírku zase trochu rozšířili, přibrali jsme na palubu novou značku. Ipanema. 

žabky Ipanema

Ipanema vznikla už v roce 2001 a pochází z Brazílie. Konkrétní název získala díky velmi známe črtvrti v Rio de Janeiru, která je známá hlavně díky nekonečnému životu. Boty svůj původ rozhodně nezapřou, a to zejména díky tomu, že na sobě nesou vzor, kterým je vydlážděná známá pláž Ipanema Calçadão. Některé boty mají tento vzor na podrážkách, některé na vnitřní stélce. 

Ipanema

Společnou vlastností všech bot je samozřejmě materiál, nazývaný Flexpand, který je 100% recyklovatelný. Když si tedy boty pořídíte, uděláte radost nejen sobě, ale také životnímu prostředí. Značka je navíc cenově dostupná a dalo by se říci, že ceny těchto kvalitních bot jsou více než přijatelné. Ipanema se proslavila snad nejvíce žabkami. Pro tuto značku jsou žabky legendární a když pojedete na dovolenou a rozhlédnete se kolem sebe, vsadíme se s vámi, že hodně žabek od této značky uvidíte a není se čemu divit. Ani my jsme neodolali, a to ne proto, že bychom chtěli splynout s davem, ale právě proto, že z něj chceme vyčnívat. Nejsou totiž žabky jako žabky, jsou to žabky, kvalitní a stylové

žabky Ipanema

Zatím to vypadá, že značka vyrábí jen žabky.  Nenechte se ale mýlit. Ipanema nabízí také stylové sandály nebo pohodlné pantofle. Každý rok přichází značka s různými trendy a designy v nebřeberné barevné škále a tvarech. Máte tedy pokaždé z čeho vybírat. I my pro vás každý kousek pečlivě vybíráme, držíme se totiž stále hesla: Být Different. 

Značku Ipanema nosí také hollywoodské hvězdy jako Angelina Jolie, Halle Berry, Kate Hudson nebo Ashton Kutcher. Zkrátka ikonické boty nosí i známe osobnosti, které milují lidé z celého světa, tak se pojďte s námi zamilovat do těchto úžasných bot, do této značky. 

pantofle Ipanema

sandály Ipanema

Více inspirace najdete v našem videu na Different TV

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace