Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Luxusní kabelky - kabelky, které splňují ty nejvyšší požadavky

  23. 10. 2017      Ze světa módy

My nedostáváme KABELKY jako úplatek. Nikdo nám je neháže do hnízda. Nikdo nám je populisticky nenaslibuje. My si radost děláme samy. Protože jsme férové ženy, které ví, že si občas KRÁSNOU LUXUSNÍ KABELKU prostě zaslouží.

A tak nás trápí jediné dilema: Koupit si pár kostek MÁSLA nebo novou kabelku Desigual? ;) No, asi by nás mělo trápit spíše to, pro jakou značku se máme rozhodnout, protože na našem eshopu je výběr opravdu z nepřeberného množství značek. Navíc většina značek letos přišla s naprosto dokonalým nápadem a nabízí kabelky multifunkční. 

Originální kousky až ze slunného Řecka nabízí například značka Doca! Luxusní a více známé, zase značka Tommy Hilfiger nebo Calvin Klein. Tyto kousky by ve vašem ,,kabelkovníku" rozhodně chybět neměly. 

Kabelky Desigual

Desigual už není jen ta neobyčejná značka s divokými vzory. Značka nabývá luxusního statusu, jelikož představuje kousky decentní, mnohem více umírněné a hlavně VYCHYTANÉ. Tak jako představte si, že si pořídíte jednu kabelku a máte vlastně kabelky tři, no není to sen? Není! Takové opravdu existují a my je máme skladem v různých barvách, provedeních a s různými motivy. 

multifunkční kabelka Desigual

 

Kabelky Calvin Klein

To samé platí u kabelek Calvin Klein, které nejsou s tímto multifunkčním trendem pozadu a navíc podléhají aktuálním módním trendům, které bezesporu dostávají nálepku ,,nesmrtelné". Jedná se o kolekci metalických barev, žíhaných prvků, ale i jednobarevných modelů. kabelka Calvin Klein

 

Kabelky Tommy Hilfiger

I Tommy Hilfiger představuje multifunkční kabelky, například ty s výměnnou klopou, pokud chcete monochrome design, přetočte si klopu a kabelku máte jednobarevnou. Pokud se vám barva klopy na druhé straně hodí k botám, přetočte klopu a máte vystaráno. 

kabelka Tommy Hilfiger

Psst! Až do středeční půlnoci vám ke každé kabelce přibalíme tašku Desigual jako DÁREK ;) Akce platí do 25.10.2017 nebo do vyprodání zásob.

A pokud toužíte po něčem opravdu ,,different!" nechejte se inspirovat třeba tímto videem. 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace