DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Luxusní kabáty - umělecká díla v šatníku

  24. 10. 2014      Ze světa módy

Každá žena milující módu hltá obrázky v přehlídkových mol slavných návrhářů, reportáže z Fashion Weeků po celém světě a nejnovější kolekce módních domů. Ale přiznejme si - kdo z nás se tím skutečně inspiruje, ba vyhledává tyto módní výstřelky?

Návrháři často vytváří velmi extravagantní designy, čímž udají určitý směr a dostupnější módní značky se jimi inspirují. Důkazem mohou být třeba luxusní kabáty z přehlídkových mol. Například kostkovaný luxusní kabát značky Céline, s mohutným límcem a páskem. V letošní kolekci podzim/zima 2014 se podobný design objevuje v kolekci Desigual. Návrháři tedy jasně udali styl letošní zimy - flaušový kabát s rozhaleným mohutným límcem, páskem a s motivem velkých kostek.

Extravagantní kabát Céline s motivem černo-bílých nepravidelných tvarů a s mohutným límcem. Zdroj: google.com Extravagantní kabát Céline s motivem černo-bílých nepravidelných tvarů a s mohutným límcem. Zdroj: google.com

Kostkovaný kabát v podání značky Desigual. Model obdobný, ale v nositelné formě ;) Kostkovaný kabát v podání značky Desigual. Model obdobný, ale v nositelné formě ;)

A co třeba pop-artové motivy? Která s nás si troufne na pestrobarevný plyšový kabát s motivem obličeje z komixu? Asi žádná, že. Nejen z důvodu velmi vysoké ceny, kterou u luxusního kabátu značky Prada můžeme očekávat, ale také z důvodu nesmírné extravagance, pro kterou nejsou české ulice připravené. Návrháři módního domu Prada tímto kabátem však udali nový směr - propojení pop-art kultury s módou. Inspirujte se - budťe trendy v pop-art barevných šatech, které mají umírněnější odstíny a příznivou cenu okolo 2500 Kč ;)

Barevné pop-art šaty Desigual z kolekce podzim/zima 2014. Barevné pop-art šaty Desigual z kolekce podzim/zima 2014.

Extrvagantní Prada plyšový kabát a obličejem. Zdroj: google.com Extravagantní Prada plyšový kabát a obličejem. Zdroj: google.com

Naše rada tedy zní - inspirujte se světovou módou, ikdyž máte omezený rozpočet. Světový vzhled totiž není jen o penězích, ale o stylu, inspiraci a schopnosti kombinovat ;)

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace