Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Ložní povlečení, které rozzáří vaší ložnici

  12. 12. 2018      Ze světa módy

Vybavte svou ložnici, dětský pokoj nebo pokoj pro hosty designovým povlečením, které ji maximálně oživí. Na výběr máte z několika barev, vzorů, motivů a velikostí. Střídat je můžete podle nálady nebo aktuálního barevného naladění vašeho interiéru. 

V sekci bytové doplňky si můžete vybrat z několika designů stylového povlečení, máme dvě hlavní značky a tři hlavní rozměry. Hodně z vás nám posílá dotazy ohledně rozměrů. Ptáte se na to, zda se vám do povlečení vejde deka, která měří 220 cm, nebo že by vám stačilo pouhých 200 cm. Důležitá informace pro vás je taková, že povlečení je variabilní, a tak si do něj můžete pořídit obě velikosti dek. 

         Rozměry: 

  • Povlečení na jednolůžko - 140 x 200/220 cm
  • Francouzské povlečení menší - 200 x 200/220 cm
  • Francouzské povlečení větší - 240 x 200/220

povlečení

Mimo povlečení, které vždy obsahuje polštáře v rozměru 60 x 70 cm si u nás můžete pořídit i dokonalé dekorativní polštáře, kterými dozdobíte ustlanou postel, ale využít je můžete třeba i v obýváku. 

polštář

V nabídce najdete nejen divoké vzory, ale i jednoduché motivy. Zkrátka vybírat máte z čeho a zároveň můžete obdarovat své blízké netradičním, přesto stylovým dárkem. 

povlečení

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace