-20 % na GAP s kódem EXTRA20 Končí za 83 hodin 55 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

LETNÍ BOTY, KTERÉ MAJÍ STYL

  07. 05. 2020      Different TV CZ / SK

 

Jsme Different, a proto je potřeba se na jednotlivé věci dívat i z jiného úhlu pohledu. V dnešním dílu Different TV jsme se zaměřili hlavně na detail. Na detail neodolatelných jarních/letních tenisek. A víte proč? Protože už je nejvyšší čas udělat si menší radost a připravit se na teplé a slunečné dny, které nás v následujících dnech a týdnech budou čekat.

Žhavou novinkou, kterou si jistojistě zamilujete jsou tenisky Boty Skechers. Jsou pohodlné, jsou moderní a hlavně jsou kvalitní. Značka Skechers vznikla přibližně v roce 1992 v Americe, konkrétně v Kalifornii. Od té doby nepřestává svět udivovat a každým krokem, který udělá se stává víc a víc populárnější. No řekněte sami?

Tenisky Tommy Hilfiger? Žádný problém. Tyto neobvyklé, designové tenisky zaujmou každého kolemjdoucího. Jsou to ty pravé Different boty, které se nebojí vystoupit z řady a ukázat, že i jiný pohled může přinést své ovoce.

Ani značka GUESS nezaváhala a designéři si na nové kolekci dali opravdu záležet. Každý kousek jednotlivých párů tenisek je do detailu promyšlený. Ať už se jedná o tkaničky, zvýšenou platformu nebo barevné kombinace, musíme smeknout klobouk a žasnout nad těmito kousky.

Další značkou..... A nebo ne :) Nechte se překvapit jaké další tenisky jsme si pro vás připravili. Pohodlně se usaďte, protože to bude jízda!

▶︎ TRENDY DÁMSKÉ BOTY

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?