Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Legenda s názvem Calvin Klein

  16. 11. 2015      Ze světa módy

Spodní prádlo Calvin Klein je už téměř 50 let na světě. Za nedlouho bude slavit jubileum a my jsme se rozhodli, že by tato značka na našem eshopu neměla chybět. A protože se blíží Vánoce, darujeme Vám první tip na luxusní dárek...

Značka Calvin Klein představuje několik produktů - od oblečení, po doplňky, boty nebo dámské a pánské spodní prádlo. Do historie fashion značek se zapsala v roce 1968, kdy se stala pro celý svět zkrátka legen.....dární! A jelikož se říká, že kdo nemá v prádelníku alespoň jediné kalhotky nebo boxerky od této značky není pravým mužem nebo ženou. Ano, je to tak trochu nadsázka, ale i přesto jsme se rozhodli, že tuto značku pro vás - pánové a dámy zahrneme do našeho širokého portfólia. Nově totiž na našem eshopu www.different.cz můžete nakupovat značku Calvin Klein. 

Spodní prádlo Calvin Klein je vyrobeno z prvotřídního materiálu. Je jemné, tenké, příjemné na dotyk a neskutečně pohodlné. Dominantním prvkem je populární guma s logem značky, která taktně ,,vyčuhuje" z kalhot nebo jeanů. Calvin Klein je styl, který snad nikdy nevyjde z módy, tak se nechejte inspirovat a zabruslete na náš eshop do značky CK. ;)

Spodní pádlo Calvin Klein. Zdroj: Different.cz

Spodní pádlo Calvin Klein. Zdroj: Different.cz

Spodní pádlo Calvin Klein. Zdroj: Different.cz

My jsme si prádlo od Calvina Kleina zamilovali, zamilujte si ho i vy;)

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace