DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

LÁSKA K MÓDĚ V PODOBĚ DIFFERENTA DESIGN

  13. 02. 2019      Different TV CZ / SK

DIFFERENTA DESIGN

Naše i vaše láska. Náš splněný sen v podobě vlastní značky. Naše malé Differeťácké mimčo. To všechno a mnohem víc je módní značka Differenta Design ❤️

Za deset let v módě, jsme toho viděli už poměrně dost. Viděli jsme opravdu nádherné kousky, ale  i ty méně povedené. Již deset let pro vás vybíráme ty nejlepší.a nejhezčí módní kousky, které nám svět nabízí. Proto jsme se jednoho dne rozhodli, že vytvoříme to nejlepší z nás. Značku, která bude reprezentovat Different. Kousky, které budou přímo od nás pro vás.

Differenta Design je opravdu jedinečnou záležitostí a myslíme si, že v ní každý a každá z vás najde. Značka se nebojí vtipu a hlavně originality. Vždy se snaží něčím zaujmout a překvapit. Například naše první trička obsahovala ty nejlepší hlášky, které opravdu zlidověli.  Pro příklad si musíme uvést hlášku "Tatínek vám vyhlásí hlášku" z opravdu krásné pohádky S čerty nejsou žerty. Nebo "Nedělej Zagorku" - ta je obvzlášť povedená. A také nesmíme zapomenout na legendární hlášku Standy Řezáče "Majn taktit zkusit šušn", ta je u vás opravdu nejvíce oblíbená.

Jak šel čas, napadlo nás, že se můžeme vydat na další cestu a vytvořit o něco víc fashion kousků. Proto vznikla zcela nová kolekce Differenta Design, která je opravdu jedinečná. Najdete v ní směs různých stylů, které mají rády všechny věkové skupiny. Máme šaty, mikiny a kulichy pro dámy. Máme ale i luxusní kousky pro pány v podobě mikin.

A co víc? To už vám řekne Milan a Simča v našem díle DifferentTV. Jsme rádi, že jste s námi.

 

ŠATY DIFFERENTA DESIGN

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace