Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Krajka - romantická i sexy

  23. 07. 2013      Ze světa módy

Trendem letošního léta je kromě neonových outfitů také poněkud romantičtější vzor - krajka. Krajkové vsadky letos najdeme prakticky všude. Krajkové šaty, tílka, sukně i kabelky.

Ať už zvolíte sexy krajkový outfit ve stylu Great Gatsby nebo volné krajkové šaty ve venkovském stylu, nešlápnete vedle. Obchody jsou plné barevných krajkových vzorů, ale sexy černá klasika je nadčasová a nikdy neomrzí. Černé krajkové koktejlky jsou vhodné jak na večer, tak na pracovní schůzku. Na party doplňte šaty o nápadité bižuterní doplňky a psaníčko a sexy outfit je na světě. Naopak bílé krajkové šaty jsou vhodné spíše na denní nošení a romantický look podtrhněte nenápadnými náramky či náušnicemi.

Černé krajkové šaty ve stylu Great Gatsby (Zdroj: google.com) Černé krajkové šaty ve stylu Great Gatsby (Zdroj: google.com)

Romantické bílé krajkové šaty (Zdroj: google.com) Romantické bílé krajkové šaty (Zdroj: google.com)

Krajka je letos trendy nejen jako materiál, ale také jako vzor. Máte obavy, že krajkové šaty či triko budou náchylné k zatržení nebo budou náročné na údržbu? Zvolte krajkový potisk! S krajkovým vzorem můžete svůj šatník rozšířit jak o šaty či topy, ale také o legíny či kabelku.

Šaty Desigual s krajkovým vzorem Šaty Desigual s krajkovým vzorem

Krajkové legíny Desigual Krajkové legíny Desigual

Ať už zvolíte klasickou krajku či pouze krajkový vzor, určitě neuděláte chybu. Mějte ale na paměti, že krajka jako taková je výrazný vzor a měl by být doplněn už jen o jednoduché jednobarevné doplňky. Přejeme příjemné letní krajkování :-)

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace