Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Kouzelná kolekce značky Anekke - India vs. Jane

  08. 03. 2019      Ze světa módy

Nová kolekce značky Anekke právě zaplnila naše sklady. Ale víme, že ne na dlouho, protože je nádherná. Ano, je božská, plná do detailu propracovaných, unikátních kousků, které si prostě neodpustíte. Ať je vám 15 nebo 50 let, věřte nevěřte, této značce zkrátka podlehnete. Nová kolekce módní značky Anekke pro jaro a léto 2019 představuje dvě podkolekce a 4 základní designy. Podkolekce India vs. Jane. Pojďme si představit všechny ty kouzelné kabelky, batohy, tašky na notebook, peněženky, klíčenky a jiné krásné módní doplňky. 
 
Anekke
 

Anekke India

 
Podkolekce India má dva designy. První je pestrobarevný, zdobený panenkou Anekke, která si dokomentuje své indické zážitky. Druhá působí elegantněji, ve světlejších barvách a zdobí ji výšivka indického slona s logem značky.
 
A co vypráví příběh o vzniku této podkolekce? 

,,Svět byl vytvořen, aby se objevoval. To je to, proč jsem já dobrodružná duše, která chce objevovat nová místa a pokračovat ve sbírce zážitků, které mě čekají někde, kde jsem ještě nebyla. Když jste totiž součástí určitého místa, národa a jeho zvyků, můžete být mnohem empatičtí a citlivější. Nadšená a toužící po duchovních cestách, jsem dorazila do Indie. Indie je krásná a magická, okouzlila mě svou velkolepostí a energií. Indie vás oslní a po chvíli se dokonce cítíte být její součástí. Okamžitě jsem věděla, že to bude výlet, ze kterého budu mít tisíce suvenýrů ve formě fotografií a poznámek společně se všemi vzpomínkami, které by ve mně žily navždy." 

,,Posvátná zvířata, mírumilovné soužití lidí a neustálé tempo života bylo všude kolem mě. Neodolatelná vůně koření, festival barev, posvátná zvířata a význam každého maličkého detailu v této zemi z ní činí zážitek, ve kterém zpochybňujete smysl všeho, co děláte a to i včetně svých hodnot. A tak se rozhodnete zkusit být se sebou více propojení, být v souladu s vašimi pocity." To vypráví Anekke, která zanechala svou životní cestu po Indii na svých kabelkách a módních doplňcích. 
 
kabelka Anekke
kabelka Anekke


Anekke Jane


Podkolekce Jane má také dva designy. První design je v pudrovo-béžovo-hnědém provedení a zdobí jej romantický motiv panenky s knihou a kamínky. Druhý design je opět elegantnější, má béžový základ a do detailu propracované květinové výšivky.

Anekke vypráví: ,,Byla jednou jedna malá holčička, která ráda četla. Byla jsem to já, Jane. Pro mnoho lidí znamená četba knih mnohem více než jen koníček. Je to způsob, jak uniknout od reality a žít jiné životy. Číst příběhy znamená snít, aniž byste museli zavírat oči. A pro mě je to malý kouzelný akt, který si mohu užít kdekoli na světě, kdykoli během dne."

,,Vzpomínám si na chvíli, kdy jsem poprvé otevřela knihu a ponořila jsem se do prvních stránek. Jako bych přímo slyšela zvuk psacího stroje, rozhodně ten příběh psala žena, která používala písmena a slova k tomu, aby změnila svět. A to mě naplnilo určitým smyslem a citlivostí, hrdostí, ale i předsudky. Od té chvíle, kdy jsem se poprvé začetla, se čtení stalo mým rituálem. Představte si ten okamžik, kdy otevřete knihu, začtete se a najednou se stanete její součástí. Přežijte, milujte, sněte, plakejte, představujte si. Žijte. Nepochybně neexistuje žádné jiné potěšení než je čtení. Naplňte tašku s vašimi oblíbenými příběhy, cestujte do cíle, otevřete ji a ztraťte se." To a mnohem více se projevuje na designových módních doplňcích této podkolekce.  
 
batoh Anekke
taška na notebook Anekke

Více inspirace najdete v našem dalším díle na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace