DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Klenot Desigual mezi klenoty Plzně

  19. 06. 2015      Ze světa módy

Jen tak si vyrazíte do města na zmrzlinu, okouknout co nového v centru a tak nějak nachytat bronz. Máte super šatičky, botičky klapou klapy klap a vaše tváře zdobí malý dolíček, který je známkou spokojenosti. A přesto Vám něco chybí. Že nevíte co? Za chvilku to u nových bronzových soch z díla Lei Vivot v Sadech pětatřicátníků pochopíte.

kabelka-002

Jak přicházíte směrem k plzeňské vědecké knihovně upoutá vás socha Ženy se psem. Dílo se jmenuje BUTTERFLY a byla vytvořena jako svatební dar pro manželku předsedy City T.V. v Torontu. Lea obdržela fotografii psa, který byl věrným společníkem manželky. Co to ale drží v ruce? Motýla a krásnou kabelku Desigual Menorca Mini Faces, která si ten den vyrazila procházku. Taška je přímo klenotem letošní kolekce a neposedně přeskakuje z jedné sochy na druhou. Je tak neposedná, ale přesto decentní a skvostná. Tak jako já pomyslíte si a v hlavě vám probleskne, že jí musíte mít.

Hop. Skok.

kabelka-001

Kráska s květinou na přední straně tašky jako by na vás křičela: Potřebuješ mě, zatímco obdivuje sousoší, které nese jméno THIRST - GRAPES OF PASSION. Sousoší je funkční fontánou a bohyně vína Baccuss na něm nalévá skleničku vína, utěšujíc dva milence. Láká vás to kouknout se i zezadu?

kabelka-005

Pudrové boky, jsou stále stejné barvy. Záda jsou černá a nesou dva kruhy veselých barev. Jak moc se k té soše hodí. Než se však člověk naděje, Menorca přeskakuje na další sochu.

kabelka-006

Tentokrát jsou to dvě děti, které zkoušejí, zda bude pršet. Sousoší se jmenuje THE JOY OF RAIN a je funkční fontánou s vodou padající na tváře farmářových dětí, radujících se z dešťové srážky. Tolik potřebné pro přežití. I naše kabelka Desigual se vody nebojí. Je z materiálu, který je omyvatelný.

kabelka-007

Uši tašky nejsou jen na nošení v ruce, ale ukrývá i ucho na nošení přes rameno. Ocení ji tedy i ženy, které mají celý den plné ruce. Jako třeba maminka na této překrásné soše s názvem GIFT OF LIFE - nápad na sochu se zrodil v nemocnici, kde Lea přivedla na svět svého prvorozeného syna Uriah.

kabelka-004

Malovaný obličej Krásky s květem ve vlasech jako by pocházel ze štětce samotného Picassa a tak se na něj šla naše kabelka podívat. Je prostorná a skvěle se nosí. Vešly by se do ní s přehledem všechny mistrovi štětce a snad i paleta. Určitě by byl spokojen. Lavička, na které Picasso sedí, nese jeho filozofické poselství a myšlenky trvale vepsané do bronzu jako odkaz budoucím generacím.

kabelka-003

Svou vycházku Desigual kabelka Menorca Mini Faces zakončila u sousoší UNITY, které bylo vytvořeno před více než 20 lety a Lea Vivot jí vyjadřuje svůj odpor k rasismu. Naše taška se dívce na obrázku moc líbila svou elegancí, barvitostí, asymetričností a především praktičností a lehkostí.

Možná tedy kabelka zaujala i vás a přijdete si pro ní do naší plzeňské prodejny. Určitě by se totiž ráda na sochy podívala ještě jednou předtím, než se rozvezou po celé Plzni.

Fotografie i text: Tereza Zdvihalová

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace