Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

KeepCup - praktické hrnky se stylem

  19. 01. 2016      Different TV CZ / SK

 

Je ráno, Vy v sobě hledáte tu správnou pozitivní energii a vyrážíte do práce vstříc dalším denním úkolům. Co Vám při takové cestě do práce může pomoci? Co Vám zlepší den? Čím své tělo nastartujete? Přece svou oblíbenou kávou či čajem. A není nic jednoduššího, než si vybrat stylový hrnek, který vykouzlí úsměv na Vaší tváři každé ráno.

Řeč je o hrnku jménem KeepCup. Tomuto hrnku je věnovaný další díl naší Different TV a my musíme hned na začátku říct, že jsme strašně rádi za tuto značku. Víme, že nás baví barvy a styl těchto hrnků, ale také milujeme myšlenku záchrany světa. S hrnkem KeepCup se totiž zároveň i loučíme s plastovými či papírovými kelímky „Coffee to go“. Zajděte do Vaší oblíbené kavárny při cestě do práce a na místo jejich hrnku jim podejte ten svůj, stylový KeepCup. :) Budete nejen v kurzu, ale také svým malým krůčkem podpoříte svět. A to se přece vyplatí!

V díle najdete základní informace o hrnku KeepCup, které Vás zkrátka donutí milovat hrnek ještě dříve, než dorazí k Vám domů. Díky skvěle vynalezenému uzávěru je velmi praktický, navíc stylový proužek gumy kolem těla hrnku Vás ochrání před popálením od horkého nápoje.

V nabídce máme velikosti hrnků Large, Medium, Small a v některých limitovaných edicích i Extra Small, to pro ty z Vás, kteří si potrpí na malou, za to silnou kávu. :)

Víme, že Vás zaujala myšlenka stylového pití kávy i po cestě do práce a záchrana životního prostředí stejně jako nás. :) A proto také věříme, že si vyberete ten svůj skvělý KeepCup. Podívejte se nejdříve na náš nový díl Different TV, nechte se nalákat a poté už jen vybírejte.

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace